Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas lányok, hogyan lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lányok, hogyan lehetne túllendülni ezen?

Figyelt kérdés

Sajnos (vagy nem sajnos) azt vettem észre, hogy a lányok terén a két szélsősség magasság vonzza legjobban a figyelmemet. Persze megnézem a csinos lányokat, nincs ebben semmi, de leghamarabb vagy a nagyon alacsony (145-155 cm) és a nagyon magas (185-195 cm)-es lányokat nézem meg. Ergo, ők tetszenek legjobban.


Namármost, sajnos (vagy nem sajnos) én mindössze 173 cm "magasra" tudtam nőni szóval elég hülyén festenék egy közel 2 méter magas lány mellett hiába tetszenek. Valljuk be, a lányok elég kényelmetlenül érzik magukat egy náluk alacsonyabb (néha még egymagas) férfi mellett is. Kivételek persze vannak, de azok tényleg ritkaszámba mennek. Engem nem zavar, de ez ugye önmagában kevés.


Ma is láttam egy 190 magas, majd hazafelé a metrón egy 195 körüli lány (bulizni ment) akik nagyon tetszettek. Nyáron pedig egy ugyancsak alapból 190 körüli lányt kb. 13 centis magassarkúban(!) akinek a fejét is le kellett hajtania, hogy ne üsse be a metróajtónál lévő felső kapaszkodó rúdba amit én nyújtott karral érek el csak kb... :D Majd hetekig nem tudtam kiverni a fejemből, hogy nekem ugyan hogyan lehetne ilyen barátnőm.


Nem kompenzálni akarok semmit a magas nőkkel, egyszerűen tetszenek. Sok férfiismerősöm godzillának és ehhez hasonló jelzőkkel illeti őket én meg csillogó szemekkel nézem, ha mellém áll és a válláig érek. :D Nincs bajom azzal sem, ha le kellene szólítanom csak ugye tudom mennyire nem megszokott dolog.


Más is van így ezzel? Szerintetek lehetne esélyem egy nálam 10-20 centivel magasabb lánynál vagy abszolút felejtős? Természetesen nem kizárólag a magasság a lényeg, fontos, hogy arcra/testalkatra is vonzónak találjam, de ez evidens azt hiszem és nem szorul különösebb magyarázatra.


Tehát a kérdésem: magas lányok, ti mennyire tolerálnátok, ha a ti szemszögetekből egy kb. töpszli férfi próbálkozna be és tenne randiajánlatot?


2017. nov. 3. 21:58
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam egyetlen választ sem, kérdezőként nem szokásom.

Nem vagyok tökéletes, de ti írtok olyanokat, hogy "debellának érzem meg" és "pincsi férfi nem kell". Nem akarok meggyőzni senkit semmiről mert ahogy érzed..., de én pl. nem érzem magam pincsikutyaként egy magasabb lány mellett. Ugyanúgy érzem magam mint bármilyen más lány mellett.

2017. nov. 4. 11:56
 22/29 anonim ***** válasza:

Köszönöm, az önbizalmam a helyén van. Egyszerűen csak nem érzek szexuális vonzalmat az iránt, aki hozzám képest aprócska. Debellának érzem magam, de szeretek az lenni. Szeretek átlátni a tömeg felett, szeretek a magasságomhoz még egy magassarkút is felvenni olykor, szeretem a hosszú egyberuhákat, amik kiemelik a magasságom, szeretem, hogy ezzel a magassággal is arányos nő vagyok, formás alakkal, és nem idétlenül vékony. Szeretem magam. De igenis kell, hogy valaki mellett ne érezzem úgy magam, mintha az öcsémmel kefélnék, vagy az ő termete lenne a normális, én meg valami gnóm lennék. Nem vagyok az, tudom, de nem akarok olyan ember mellett lenni, aki nem az én méreteimre lett szabva. Én egy olyan férfire vágyom, aki mellett nőies maradok, ő pedig mellettem férfias. Nem "anyuka hozta a kisfiát" és társai. Nekem kell az, hogy a páromhoz ne kelljen lehajolni, ne én karoljam át őt, mint valami gavallér, ő legyen a termetesebb, tekintélyt parancsolóbb megjelenésű, és ne én álljak úgy mellette, mint akivel nem szívesen húzna ujjat senki. Ti is hisztiztek, hogy nem tetszik a vékony csaj, mert féltek, hogy összetöritek szex közben. Itt is ugyanez van. Nekem ez nem vonzó. Nektek más nem az. Ne legyetek már felháborodva azért, mert nem mindenkinek ez az ideálja, hanem vegyetek vissza az arcotokból és fogadjátok el, ha egy magas nőnek ti pincsiszámba mentek.


Kezdem azt hinni, hogy nem a magasságoddal, hanem az agyaddal van a nagyobbik baj.

2017. nov. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

#22

Köszönöm... :D

A válaszodat elnézve itt egyedül te hőbörögsz, hisztizel és vagy felháborodva, hogy egy alacsonyabb férfi merészelt olyat gondolni, hogy magasabb nőt is vonzónak talál. :)


Én csak egy egyszerű kérdést tettem fel egyetlen felvetéssel amiben semmi negatív nem volt. Erre jöttek a magas csajok az így gnóm, úgy törpe, így debella, úgy pincsi válaszokkal.

Talán mégsem az én agyammal van itt gond szerintem. :-?

2017. nov. 4. 17:00
 24/29 anonim ***** válasza:
#23: Felesleges vitatkozni velük. Ilyenkor kerül felszínre a tudatalatti felsőbbrendűségük és megvető személyiségük nem akkor, amikor hitegetnek téged, hogy csak az ideális magasságú lányt kell megtalálni és te is megtalálod a boldogságot. Az összes csaj ugyanúgy gondolkodik az alacsony pasikról, mint a 22-es kommentelő függetlenül a magasságuktól. Ne hagyd magad ámítani a kifogásaival, ha 160 centis lenne ugyanúgy lenézné az alacsony pasikat (tapasztalat). És jöhettek lepontozni, ami csak mégjobban igazolja az állításom tényszerűségét.
2017. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

J.W., beletaláltál az önbizalomhiánnyal, de vedd figyelembe, hogy ezek a válaszok nem reprezentatívak.

GYK-n a férfiak és a nők zöme is erős önértékelési problémákkal, komplexusokkal és önbizalomhiánnyal küzd.


Lásd az előző hozzászólást, üvölt belőle a srác kisebbségi komplexusa:

"Ilyenkor kerül felszínre a tudatalatti felsőbbrendűségük és megvető személyiségük"


De egy emberi párkapcsolatot a vizsla valagát szaglászó pincsihez hasonlítani sem kevésbé beteg dolog, ez autentikusan tükrözi a lelki- és gondolatvilágát:

"Ha sétáltattatok már kutyát, és láttátok már, ahogy egy pincsi szagolni akarja a vizsla valagát, tudjátok, miről beszélek".


Ugyanakkor aki nem csak neten olvasgat és írogat, hanem valamilyen szociális életet él, annak feltűnik, hogy az emberek nem ennyire fekete-fehérek, 170 centis férfit is lát barátnővel és kövér lányt is a párjával. És minden nap látni alacsony srácot is magas nővel, nem ördögtől való ez.

Azonban nyilván ez csak egészséges önképpel rendelkező férfi és nő között működhet (jól és hosszútávon), ha bármelyikük is kevesebbnek (kicsinek vagy debellának) érzi magát, akkor frusztráció, féltékenység és hiszti a vége.

Ezt tiszteletben kell tartanod. Ha zavarja a saját testi adottsága, akkor egy alacsonyabb férfi mellett még inkább zavarni fogja.

Egy rakás helyen találhatsz magas lányt, akit ez nem zavar, de itt nem és autentikus választ sem.

Sok sikert kívánok!

2017. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Nem éreznéd ám jól magad egy ilyen magas lány mellett, csak feszengenél és talán még kisebbségi komplexusod is lenne. Csak a gondolattal jó eljátszadozni, meg esetleg szexuálisan izgatják a fantáziáját, de ha úgy igazán belegondolsz, párkapcsolatban, a mindennapokban, közös programokon nem hinném, hogy felhőtlenül éreznéd magad mellette.

De ez csak az én véleményem, sem alacsony férfi, sem magas nő nem vagyok.

2017. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
A többi kérdésben az alacsony lányokra megy a hiszti, hogy nekik is csak a magas pasi kell, aztán mire fel... Itt meg a magas csajok a felszínes szutykok, hogy nem állnak le a hónuk alatt szaladgáló férfiakkal. Gondolom, már uncsi lett a mit képzelnek magukról a töpszli csajok hogy nem állnak le a 160 centissel téma.
2017. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
51%

Kerdzö itt mindenfele picsizestöl es komplexusoktol mentesen: En nem nyilatkozhatok minden nö neveben, de en szeretem, ha kicsinek es törekenynek erezhetem magam egy ferfi mellett. Akkor is, ha az atlagnal magasabb vagyok. Ha mikor atölel, vagy csak mellettem all erzem, hogy felnezhetek ra, hogy ö a nagy es vedelmezö. Es nem 100%-osan tudatos, de attol függetlenül jo erzes. Nekem. Na meg a nöiesseghez tartozo magassarku hordasa is fontos nekem. Ha felveszem a fel vilagnal magasabb vagyok. Akkor igenis legyen ott az en ferfim, aki mellett meg igy is nö vagyok ( kicsi es törekeny). Ha en összeallnek egy nalam 15 centivel alacsonyabb pasival, es melle meg a magassarku, egyszerüen nem ereznem, hogy ö a nagy es erös ferfi, akire szamithatok. Amugy az ex kb. 5-7 centivel alacsonyabb volt, tele komplexussal. Röhejesen festettünk egymas mellett az ünneplös fotokon, rajtam magassarku ö meg 15 centivel alacsonyabb..

Ezert nem fogja a legtöbb magas nö elfogadni egy sokkal alacsonyabb ferfi udvarlasat. Mert oda az ami a nöiesseg egyik ismerve: A nök alacsonyabbak es törekenyebbek. (Ha megnezel pl. barmilyen anatomiai rajzot, a nö mindig alacsonyabbnak van rajzolva) Illetve oda az amit a ferfiassaghoz kötünk: a ferfi nagy es vedelmezö. Ennel erthetöbben nem tudom leirni. Ha meg ezek utan is magara veszi valaki sajnalom.

2017. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Köztünk 4 centi van a javamra, de 10 centivel alacsonyabb férfival nem jönnék össze és pont.


Ez a magasságkülönbség nekünk nem zavaró - mások véleménye nem érdekel -, az ágyban tökmindegy, és jóval erősebb, mint én, meg vagy tizenplusz kilóval több, szóval nem érzem védtelennek magam mellette.


De egy fej már sok lenne nekem is :)


28n

2017. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!