Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas lányok, hogyan lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lányok, hogyan lehetne túllendülni ezen?

Figyelt kérdés

Sajnos (vagy nem sajnos) azt vettem észre, hogy a lányok terén a két szélsősség magasság vonzza legjobban a figyelmemet. Persze megnézem a csinos lányokat, nincs ebben semmi, de leghamarabb vagy a nagyon alacsony (145-155 cm) és a nagyon magas (185-195 cm)-es lányokat nézem meg. Ergo, ők tetszenek legjobban.


Namármost, sajnos (vagy nem sajnos) én mindössze 173 cm "magasra" tudtam nőni szóval elég hülyén festenék egy közel 2 méter magas lány mellett hiába tetszenek. Valljuk be, a lányok elég kényelmetlenül érzik magukat egy náluk alacsonyabb (néha még egymagas) férfi mellett is. Kivételek persze vannak, de azok tényleg ritkaszámba mennek. Engem nem zavar, de ez ugye önmagában kevés.


Ma is láttam egy 190 magas, majd hazafelé a metrón egy 195 körüli lány (bulizni ment) akik nagyon tetszettek. Nyáron pedig egy ugyancsak alapból 190 körüli lányt kb. 13 centis magassarkúban(!) akinek a fejét is le kellett hajtania, hogy ne üsse be a metróajtónál lévő felső kapaszkodó rúdba amit én nyújtott karral érek el csak kb... :D Majd hetekig nem tudtam kiverni a fejemből, hogy nekem ugyan hogyan lehetne ilyen barátnőm.


Nem kompenzálni akarok semmit a magas nőkkel, egyszerűen tetszenek. Sok férfiismerősöm godzillának és ehhez hasonló jelzőkkel illeti őket én meg csillogó szemekkel nézem, ha mellém áll és a válláig érek. :D Nincs bajom azzal sem, ha le kellene szólítanom csak ugye tudom mennyire nem megszokott dolog.


Más is van így ezzel? Szerintetek lehetne esélyem egy nálam 10-20 centivel magasabb lánynál vagy abszolút felejtős? Természetesen nem kizárólag a magasság a lényeg, fontos, hogy arcra/testalkatra is vonzónak találjam, de ez evidens azt hiszem és nem szorul különösebb magyarázatra.


Tehát a kérdésem: magas lányok, ti mennyire tolerálnátok, ha a ti szemszögetekből egy kb. töpszli férfi próbálkozna be és tenne randiajánlatot?


2017. nov. 3. 21:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem felejtsd el ezt a vágyadat, semmi esélyed rá. Az ilyen tipikus magas modell csaj-alacsony pasi felállás csak ilyen Bernie Ecclestone-i vagy Hollywood-i szinteken működik, ahol a pénz, a hatalom és a hírnév a mérvadó és nem tévedek nagyot, ha kijelentem, hogy neked ezekből egyik sem áll rendelkezésre kellő mértékben. De a hírességek körében is sokszor pusztán státuszszimbólum kérdése, arról nem is beszélve, hogy egy Katie Holmes vagy Liv Tyler ezerszer liberálisabb felfogású, mint az átlag kelet-európai magyar nő, aki a 21. században még mindig az izomtömeget és magasságot tartja a férfiasság elsődleges mércéjének. Teljesen más világ és felfogás a kettő. Abban mondjuk bízhatsz, hogy egy 170-175 közötti laza stílusú nyitott csajjal megismerkedsz, akit nem érdekel az a pár centi akár magassarkúban, de a +10-20 cm különbség már magassarkú nélkül is iszonyat sok még egy nagyon toleráns és elfogadó csajnak is. Meg egyszerűen kényelmetlen lenne. Most gondolj bele: egy pici csaj bármikor felugorhat a +190-es pasi nyakába és nem akadály a csókolózás, de ezt egy magas nő nagyon nehezen és legfőképpen kellemetlen érzéssel tudná csak megtenni. Szó szerint lehajolni a pasihoz... Nincs az a csaj aki ezt meg tudná tenni feszélyező érzés nélkül egy olyan felszínes és külsőségeken alapuló országban, mint Mo., a pusmogás és acsarkodás őshazájában, ahol az embereknek mindenről és mindenkiről megvan a véleménye. Egyébként nem akarlak lelombozni, mondom mindezt úgy, hogy én is alacsony vagyok (170), de látom (és saját bőrömön tapasztalom), hogy ilyen adottságokkal mennyire nehéz még egy átlag alatti magasságú csajnak is felkelteni az érdeklődését (a megrögzött társadalmi konvencióknak is részben köszönhetően), miközben egy 158 centis csaj simán passzolna hozzám és mégis gyakran előjön a téma, hogy "De nem...átlag alatti magasságú vagy, ezért nem vagy vonzó számomra". A nők tudatalatti ízlésvilágán márpedig nagyon nehéz változtatni.
2017. nov. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
97%

Nincs bajom az alacsony férfiakkal. Nem ezen múlik szerintem a férfiasság, de nekem egyszerűen nem tetszik és nem vonz, hogy böszme nagy állat vagyok egy picike fiú mellett. Nem csak, hogy magas vagyok, sportolok is, van vállam, van combom bőven, arányos vagyok, de nem egy kicsi nő. És nagyon kellemetlen, mikor 160-170 centis pasik kajtatnak utánam, meg hívnak randira, és nem tudom elhinni, hogy csak nekem kényelmetlen ez az egész, hogy jóformán én kapnám fel és tenném magamévá, annyira "apró" nekem termetre. Tényleg ne vegye ezt zokon senki, csak nem értem, miért nem vagytok képesek belátni, hogy ez egy nőnek kellemetlen, de még a férfi többség is hülyén érezné magát egy ilyen felállásban. És utána én vagyok elmondva mindenféle felszínes krvának, meg mindennek, mert azzal utasítottam vissza, hogy bocsi, de hozzám 190-200 cm magas fiúk passzolnak inkább, tekintve, hogy 186 körül vagyok.


Ha sétáltattatok már kutyát, és láttátok már, ahogy egy pincsi szagolni akarja a vizsla valagát, tudjátok, miről beszélek.

2017. nov. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
95%
Az előző válaszolóval annyira egyetértek, hogy ha lehetne, tízszer tenyerelnék rá a zöld kézre.
2017. nov. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
5%

Pincsi kutya, kerti törpe, 180-tól kezdődik a férfi...


Gratulálok! :D

2017. nov. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
90%
Utolso, nem kell megbantodni, itt arrol van szo, hogy ugy erzem hozzam kepest törpe egy ferfi. Nem altalanossagban. Ha en 174 cm vagyok, akkor igenis a kicsit magasabb 180-nal kezdödik. Egy 156 centis lanynak nem feltetlenül... Nem megsertödni kell, hanem hozzad valo lanyz keresni.
2017. nov. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
De jó,hogy az előbb írtam egy választ,de lefagyott ez a fos...okos telefon,az,meg érintőképernyő, 10Ft-ot nem ér, írni sem lehet vele rendesen,mellé nyom az ember, meg ő magától átjavít,beilleszt szavakat,vagy mi az anyját csinál.
2017. nov. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Én 180 cm vagyok.

Engem zavar, ha alacsonyabb a ferfi. Debellanak erzem magam mellette.

2017. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Akkor végülis kijelenthetjük, hogy a magasabb csajok inkább a saját önbizalomhiányuk miatt nem kezdenének náluk alacsonyabb férfival?


Mert én ugyanúgy tudnám férfinak érezni magam mellette és nem csak mint "trófea" kellene mert nagy valószínűséggel elérhetetlen. És nem is pótmamaként néznék rá természetesen, hanem egyenlő társként.

2017. nov. 4. 11:19
 19/29 anonim ***** válasza:
91%
Neked ez nem komplexus, nekik önbizalomhiány. Te hibátlan vagy.
2017. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

"Akkor végülis kijelenthetjük, hogy a magasabb csajok inkább a saját önbizalomhiányuk miatt nem kezdenének náluk alacsonyabb férfival?"


Ez minden nőről elmondható, az alacsony csajokról pedig hatványozottan, mert máskülönben nem lenne most már tendencia, hogy a 155-158-162 centis kiscsajok sorra utasítanak el a 170-es magasságom miatt és járnak +185-ös szépfiúkkal. Amit meg itt írnak, hogy alacsony pasihoz alacsony lány illik totál nevetséges érvelés. Pont hogy náluk nincs semmi esélyünk.

A 11-es kommentemet pedig kár, hogy mindenki lepontozta (gondolom te is kedves kérdező) pedig tényleg nem értem mire volt ez jó, mikor a színtiszta igazságot írtam le. A nagyvilági/pénzes körökben igenis státusszimbólum a magas csaj és ha van elég vagyonod, akkor alacsony pasiként is megkaphatsz modellalkatú nőket. Az is qrvára igaz, hogy nyugaton sokkal kevésbé felszínesek a nők, mert amikor Olaszországban és Franciaországban voltam kirándulni, sokszor láttam, hogy szinte majdnem minden alacsony Matteo meg Antoine kis hipszer/művészlélek alacsony kis pasi ott sétált kézenfogva a - néha magasabb - barátnőjével és nem az volt az utcakép, hogy a +180-as pasik falják a barátnőjüket a sétálóutcákon, miközben "forever alone" alacsony Pistike baktat haza a hátizsákjával tök egyedül.

2017. nov. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!