Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas lányok, hogyan lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lányok, hogyan lehetne túllendülni ezen?

Figyelt kérdés

Sajnos (vagy nem sajnos) azt vettem észre, hogy a lányok terén a két szélsősség magasság vonzza legjobban a figyelmemet. Persze megnézem a csinos lányokat, nincs ebben semmi, de leghamarabb vagy a nagyon alacsony (145-155 cm) és a nagyon magas (185-195 cm)-es lányokat nézem meg. Ergo, ők tetszenek legjobban.


Namármost, sajnos (vagy nem sajnos) én mindössze 173 cm "magasra" tudtam nőni szóval elég hülyén festenék egy közel 2 méter magas lány mellett hiába tetszenek. Valljuk be, a lányok elég kényelmetlenül érzik magukat egy náluk alacsonyabb (néha még egymagas) férfi mellett is. Kivételek persze vannak, de azok tényleg ritkaszámba mennek. Engem nem zavar, de ez ugye önmagában kevés.


Ma is láttam egy 190 magas, majd hazafelé a metrón egy 195 körüli lány (bulizni ment) akik nagyon tetszettek. Nyáron pedig egy ugyancsak alapból 190 körüli lányt kb. 13 centis magassarkúban(!) akinek a fejét is le kellett hajtania, hogy ne üsse be a metróajtónál lévő felső kapaszkodó rúdba amit én nyújtott karral érek el csak kb... :D Majd hetekig nem tudtam kiverni a fejemből, hogy nekem ugyan hogyan lehetne ilyen barátnőm.


Nem kompenzálni akarok semmit a magas nőkkel, egyszerűen tetszenek. Sok férfiismerősöm godzillának és ehhez hasonló jelzőkkel illeti őket én meg csillogó szemekkel nézem, ha mellém áll és a válláig érek. :D Nincs bajom azzal sem, ha le kellene szólítanom csak ugye tudom mennyire nem megszokott dolog.


Más is van így ezzel? Szerintetek lehetne esélyem egy nálam 10-20 centivel magasabb lánynál vagy abszolút felejtős? Természetesen nem kizárólag a magasság a lényeg, fontos, hogy arcra/testalkatra is vonzónak találjam, de ez evidens azt hiszem és nem szorul különösebb magyarázatra.


Tehát a kérdésem: magas lányok, ti mennyire tolerálnátok, ha a ti szemszögetekből egy kb. töpszli férfi próbálkozna be és tenne randiajánlatot?


2017. nov. 3. 21:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez személyiség kérdése, ha megismerkedtek, akkor majd eldől. Ehhez meg persze normális helyeken kell ismerkedni (egy klubban azért csak nem tartós kapcsolatra keres partnert az illető).
2017. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
43%
A helyedben nem kajtatnék magas nők után, röhejes szerintem, ha a csaj egy fejjel magasabb. Inkább fordítva az ideális.
2017. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%

na akkor öcsi most én is előveszem a segítőkész oldalamat |mint te általában|


tehát hagyd meg őket a felső kategóriásoknak | like me 195 |

2017. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűsítem, hogy nem fogod elhinni, de tapasztalatból mondom, hogy ez a fejedben dől el.
2017. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
57%

Számomra nem vonzó egy alacsonyabb férfi, szóval legyen annyival magasabb, hogy még magassarkú cipőben se kerüljem el.

Kérdező, Te nem lennél nyerő.

2017. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

Engem fusztrál. Zavarna, ha az akivel randizom minden percben arra emlékeztetne, hogy mennyire nem vagyok átlagos.

Meg persze... Most én hajoljak le hozzá, vagy mi? Nem kertitörpét szeretnék, hanem egy párt :)

2017. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ne reménykedj verébke.
2017. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%

170 centis kopott lábú koboldként én is a törpe csajokra hajtanék.

Mármint a 14 éves befolyásolható, megvezethető, hülyíthető, buta kis tini csajokra :)

2017. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%
En csak 174 cm vagyok ( es mar igy magas nö) de nekem 180-nal kezdödik a ferfi. Max1-2 centi különbseget meg el tudnak fogadni a nök, de a helyzet az, hogy egy nö sem fog nala 20 centivel alacsonyabb pasival kezdeni. Nekem kolleganöm 158 cm es föleg ha magassarkuban vagyok, debellanak erzem magam mellette, ha epp együtt megyünk valahova. Most ilyen helyzetet ki szeretne egy parkapcsolatban?
2017. nov. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
180 magas vagyok és pontosan az ilyen godzilla és társai gúnyolódások miatt érzem halmozottan hátrányosnak magam társkeresés területén, pedig nem vagyok csúnya se, kövér se.
2017. nov. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!