Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok számotokra fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok számotokra fontos, hogy egy fiú kiemelkedően jó legyen sportokban?

Figyelt kérdés

Számít egy fiúban,hogy

1.Mennyire izmos?

2.Mennyire erős,mekkora súlyokat emel?

3.Mennyi idő alatt futja le a 2 km-t?

Ezeket figyelembe veszi egy lány ismerkedésnél?Elképzelhető,hogy egy lány azért utasítson vissza,mert 10 perc alatt tudok csak lefutni 2 km-t?

Nemrég kezdtem el futni de nagyon idegesít,hogy ilyen gyengén megy..Viszont a nyárom voltam egy erőemelő versenyen.

Mielött azt mondja valaki,hogy az ész számít,szólok hogy most fogol nyelvvizsgázni és jövőre megyek egyetemre.



2017. nov. 1. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Te autista vagy?
2017. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy te elmúltál thiszennyaóc? (18?)
2017. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy még mindig őszi szünet van.


Kisfiú, nem tesiórán vagyunk ismerkedéskor.

Fel tudod ezt fogni?

2017. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem, mert egyáltalán nem érdekelnek a sportok.

Biciklizni és tollasozni szeretek, de azt sem versenyszerűen, hanem kikapcsolódás céljából.


22/N

2017. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok.Nem tudom,mik ezek a kötekedő válaszok.

A lányok elvileg olyan fiút akarnak,aki mellett biztonságban érezhetik magukat.Ezt nem egyszer olvastam már itt az oldalon is.Éppen ezért elvileg az is fontos,hogy tökéletes fizikummal rendelkezzen.

Vagy csak az a fontos,hogy magas,nagydarab legyen?Az nem jelent semmit sem.

2017. nov. 1. 22:28
 6/14 anonim ***** válasza:
ott már bajok vannak, ha elhiszed amit itt írnak lol
2017. nov. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak személyiség számít.
2017. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
De ne haragudj már, mikor és hogy derül az ki, hány perc alatt futsz le x kilométert? Életemben nem beszélgettem még ilyesmiről férfival.
2017. nov. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ködös November ***** válasza:

"A lányok elvileg olyan fiút akarnak,aki mellett biztonságban érezhetik magukat.Ezt nem egyszer olvastam már itt az oldalon is.Éppen ezért elvileg az is fontos,hogy tökéletes fizikummal rendelkezzen."

Persze, majd attól fogom magam biztonságban érezni mellette, hogy tökéletes izmai vannak, jó nehéz súlyokat emel, és olyan "csodagyerek", hogy nem 10 perc alatt futja le a 2 km-t. Ne már...

Egyébként tudtad, hogy a Gyakori kérdések nem szentírás?

2017. nov. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem vagyok izmos, viszont van önbizalmam és karizmám. illetve az jobban szokott tetszeni mindenkinek, hogy mivel foglalkozok és miket értem el eddig. ki a f.st érdekel, hogy mennyivel nyom valaki most őszintén? úristen ember :D
2017. nov. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!