Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok számotokra fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok számotokra fontos, hogy egy fiú kiemelkedően jó legyen sportokban?

Figyelt kérdés

Számít egy fiúban,hogy

1.Mennyire izmos?

2.Mennyire erős,mekkora súlyokat emel?

3.Mennyi idő alatt futja le a 2 km-t?

Ezeket figyelembe veszi egy lány ismerkedésnél?Elképzelhető,hogy egy lány azért utasítson vissza,mert 10 perc alatt tudok csak lefutni 2 km-t?

Nemrég kezdtem el futni de nagyon idegesít,hogy ilyen gyengén megy..Viszont a nyárom voltam egy erőemelő versenyen.

Mielött azt mondja valaki,hogy az ész számít,szólok hogy most fogol nyelvvizsgázni és jövőre megyek egyetemre.



2017. nov. 1. 22:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én világbajnok hokis vagyok.
2017. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen,azt szeretem,ha mindened izmos es a lakas tele van az ermeiddel es kupaiddal,amit versenyeken nyertel.

Ettol nem fogom magam biztonsagban erezni ,de legalabb tetszeni fog a kitartasod es csodas szobortested.

N

2017. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Aktívan sportolok, nekem mégsem nagyon számított ez annyira... Ilyen "elvárásaim" vannak csak, több okból:


-nálam legyen izmosabb/nagyobb.

Nem vagyok egy hatalmas nő, nem olyan nehéz ez, de érezzem, hogy kicsit erősebb nálam, és nem szélesebb a vállam az övénél... Nem kell kidolgozott testnek lenni feltétlen, és hatalmas, felfújt izmoknak, mert tudom magamról, hogy 100-120 g szénhidrát alatt csak bámulom a jegyzeteimet, és nem tudok rendesen tanulni meg koncentrálni, annyit meg nem ér a szálkásítás. Tarthatóan fitt állapotot alakítson ki, egy csinosan férfias alakkal. Nekem is olyan, csak nőben.


-el tudjon bírni.

70 kiló vagyok, most kicsit alámentem, de ekörül mozgok. Ha rosszul leszek bárhol, vagy történik valami, ne ott szerencsétlenkedjen és vonszoljon. És szerintem cuki, ha felkap és az ágyra dob alkalomadtán. Én is fel tudok emelni 80-90 kilót, gondolom, emberben is, nem csak random súlyban(edzésnél próbáltam, mennyit bírok el a vállamon biztonságosan). Nem igaz, hogy valaki nem tud egy átlagos nőt kényelmesen cipelni. Nem megvédeni kell, mert fölösleges és felelőtlen dolognak tartom bárkivel leállni bunyózni, főleg, hogy nem tudod, mi van nála. (sokan erre hivatkoznak fizikumnál, azért írom)


-ne hisztizzen, ha sétálni kell.

Nem érdekel, mennyi idő alatt futja le a 2 km-t, rendszeresen futok, de mindig egyedül, ez valószínűleg így is marad. Ellenben kirándulni szeretnék vele, és a városban is szeretek sétálgatni. És utálom, ha valaki leáll hisztizni, meg lihegni a lépcsőfordulóban, meg mit tudom én, meg a wc-re is kocsival megy. (Ja, 8 perc alatt le tudom futni a 2 km-t, ha nagyon akarom, de érdemi hasznom nem volt még belőle, és nem stopperrel megyek randira sem... Ez is gyenge, főleg úgy, hogy én már 2 éve csinálom intenzíven, mondjuk inkább 10-20 kilométerekben gondolkodom, értelemszerűen szar vagyok rövid távon. Soha nem érdekelt, ki milyen gyorsan fut, csak emelje meg a valagát heti 2x minimum. Hogy mit sportol, az mindegy, de legyen ennyire igényes magára.)


Sok sikert a nyelvvizsgához! :D

21L

2017. nov. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Amilyen sportolói múltam van és amilyen szinten én ezeket teljesítettem ezen feltételezés alapján nekem hetente másik 10/10-es álomnőt kellene levakarnom magamról. De ez közel sincs így.
2017. nov. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!