Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy itt gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt gyakorin egy 35 éves férfi már "öregedő férfi", egy 25 éves meg már "vénlány"?

Figyelt kérdés
Mindannyian tudjuk, hogy ez egyik sem igaz. Minek kell szívatni egymást ilyenekkel? Vagy ez az oldal erről szól, hogy a másik nem tagjainak beszóljál és levidd az önbecsülésüket?
2017. nov. 3. 03:54
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

A 35 éves lassan, ha már éppen nem, középkorú.

A 25 éves meg nyilván fiatal.

2017. nov. 3. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az oldalon csomó tini van. Unatkozó 15-16 évesek. Ők szokták azt mondani egy 25-35 évesre, hogy öreg. Szóval ez nem mérvadó nyugi. :)
2017. nov. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne alapozz egy olyan oldalra, ahol szerencsétlen férfiak még mindig azt hiszik, hogy a nőknek pénz kell meg luxuskocsi...:)


25 éves nő egy pályakezdő egyetemista, hogy a picsba lenne vénlány? Még gyereket vállalni is bőven ráér. 30-35 körül viszont azt mondom én is, hogy ha nem is öreg az illető, mert egyértelműen nem az, két alapvető feladatot azért ki kellene pipálnia:

-relatíve stabil megélhetés és otthon

-és nem ártana eldöntenie, hogy akar-e családot, vagy sem, és ha igen, kicsit ennek szellemében cselekedni


Azért mondom, mert nagyon sok a kivénhedt 40-es kan, aki még mindig azt hiszi, hogy fiatal, és pofánröhögi azokat, akik esküvőt meg gyerkőcöt terveznek már. És mindig megy a majdmajdmajd... Nem, nincs majd, annak a gyereknek fel is kell nőnie valahogy, és nem fog úgy, mint a gaz. Ha nem akar, oké, rendben, azzal sincs baj, de élni bele a nagyvilágba elhatározások nélkül szerintem felelőtlenség 30 fölött.


Hogy ki mikor talál párt, azt meg majd ő eldönti. 60-65 éves emberek válnak el és kezdenek új kapcsolatba sikeresen, szívesen pofánvágnám azt, aki kitalálta azt az emeletes fäszságot, hogy az ember az értékét elveszti a másik nem szemében az idő múlásával, mert egyáltalán nem ezt látom. Csak mondjuk nem 20 évesek után kéne koslatni vénemberként/asszonyként.

2017. nov. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33 éves vagyok, egyedülálló férfi (megcsalt az exem 2 éve, azóta nem csajozok), albérletben élek. Akkor senkiházi vagyok? Nem tartom magamat még középkorúnak sem, majd 40 évesen.
2017. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!