Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szidja sok férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szidja sok férfi a nőket amiatt, hogy meghívatják magukat italra vagy vacsorára?

Figyelt kérdés
Szívesen meghívnék egy lányt valamire, de nincs kit, hiszen nem tudok kezdeményezni. Azaz azt látom, hogy önmagában nem elég, ha az embernek pénze van.
2017. nov. 2. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Szóval önmagában nem elég, ha egy embernek pénze van? És mennyi töprengés után jutottál erre a következtetésre? :)
2017. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

"hiszen nem tudok kezdeményezni"


Olyan nincs, hogy valaki nem tud, esetleg nem akar és lusta.

2017. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Mert nekik még pénzük sincs, nemhogy más egyéb dolgok, amik kellenének a párkereséshez... Úgy vannak vele, hogy ha lenne pénzük, akkor tudnának csajozni. Valami kifogás mindig kell.

A pénz századrendű dolog a párkeresésnél. Normális nő nem fogja elvárni, hogy akármit is fizess neki, maximum az első randin. De ezeknek hiába mondjuk, falra hányt borsó. Ők jobban tudják, hiszen életükben már 3 nővel beszéltek (és jófejségből ebbe még csak az anyukájukat sem számoltam bele).

2017. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

mert ennyire nagyvonalúak :D

mondjuk az nekem sem tetszik, ha elvárás, jobb szeretem ha én döntök és nem követelésként van jelen a dolog

persze számomra fontos gesztus, de tanultam a korábbi esetekből, nem mindenki érdemli meg :D

2017. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Mert más elfogadni egy meghívást és más meghívatni magad. A kérdésed első felében utóbbiak szerepelnek.
2017. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Azért, mert ilyenek a fäszhülye álszent jófiúk. Én sosem hívattam meg magam semmire, mindig mások hívtak meg, én meg elfogadtam. Ne az én anyámat már, mert nekik a fejecskéjükben az él, hogy csak akkor kedvesek, ha cserébe valaki összejön velük, vagy leszpja őket. A barátaim, de még a szaktársaim is meg szoktak hívni, szánalmasnak tartom, ha valaki erre veri, hogy hőőőő, én most meghívtalak egy kibszott kávéra, amit amúgy bárki kiráz a kisujjából...
2017. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A legrosszabb ***** válasza:
56%
Miért hiszi azt sok nő, hogy egy vacsorameghívás miatt problémáznak a férfiak? Nálam ez teljesen alap, ha meghívok valakit, akkor állom a cechet. Miféle parasztokkal randiztok ti?
2017. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos vannak elég nagy férgek, kedves utolsó. Volt, akivel konkrétan úgy ültem asztalhoz, hogy tisztában volt vele, hogy nem akarok egyéjszakásokba futni. Erre 2 ital után közölte, hogy én ma nála fogok aludni. Először azt hittem, poénkodik. Aztán mikor látta, hogy hajthatatlan vagyok, konkrétan otthagyott, hogy ok, akkor fizess. Mármint hogy az övét is.


A másik hisztizett a pénztáros csajjal, mert egybeszámolta az 500 forintos kávénkat. Nekem kellett odamennem és szólni, hogy mehet egyben, majd készpénzben odaadom neki utólag, akkor nyugodott csak le.


Volt, aki meg a hátam mögött nevezett mindenféle számító krvának, mert kijelentettem, hogy én nem fogok ilyen hidegben fagyoskodni, üljünk be valahova egy italra inkább, kényelmesebb...


Sok szemét nő van, elismerem, de ti is tudtok alkotni. És akkor még ezek a gyengébbek... Mikor valaki konkrétan megfogta a kezem és rátette a farkára az asztal alatt, akkor lett elegem a randizásból egy időre. Pedig nem alja alakokkal mentem sehova. Nagyon szépen tudják tenni a fejüket, mert azt hiszik, hogy élőben majd meggyőznek:)

2017. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A legrosszabb ***** válasza:
25%

#8: "... de ti is tudtok alkotni..."


Maximum a parasztjaid, akivel randizgattok.

2017. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
EMBER!!!!! AZ A JO HA A FIU HIVJA MEG A CSAJT!!!!!! NEM A LANYNAK KELL FIZETNIE, AZ GUSZTUSTALAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 14/L
2017. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!