Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért panaszkodik sok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodik sok férfi, hogy minden nő pénzéhes, mikor pont az ilyen nők kellenek nekik?

Figyelt kérdés

A párom egyik barátjáéknál is ez a helyzet. A feleség (25) otthon van, sosem dolgozott még, végzettsége sincsen. Viszont egyszer már előfordult, tőlünk kért pénzt a srác hó végéig kölcsön, mert elköltötték a fizetését (ami a mi közös bevételünknek úgy 2,5-szerese), illetve egyszer nem tudtak ajándékot hozni egy alkalomra, mivel a feleség elköltötte azt a plussz bevételt (200 ezer), amiből többek közt az ajándék is lett volna, meg másra is szánták. Elköltötte kb 4 nap alatt úgy, hogy ezen felül is kapott pénzt.

Mégis együtt vannak, boldogok, holott a srácnak anno nem sok barátnője volt, mert tartott tőle, hogy a pénzére mennének. Pedig biztos lett volna köztük, aki nem.

De ugyanez az exem is, aki szintén 150-200 ezret elköltött a volt nőjére havonta, nekem sírt, hogy nincs pénz, a végén még a benzint a kocsijába is én fizettem, közben állítólag végig csalt az exével, akihez aztán vissza is ment.


2017. nov. 1. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Tehát két példa alapján általánosítasz az összes férfira. Bátor vagy...
2017. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
"Sok férfi", nem pedig az összes férfi.
2017. nov. 1. 19:51
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Azért mert minden nő pénzéhes. Most írtad le te magad is. A csavó számodra is csak befektetés, szóval most adsz neki egy kis benzit, hogy utána ő tejeljen majd neked.
2017. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Mert nyilvàn csinosak,vékonyak,dús hosszú hajuk van,nõies külsõ,magassarkú,miniszoknya,kajàra figyelnek,eddzenek,deka felesleg rajtuk,banànt is tuti torokra veszik,mosolygósak,àgyban prostik minden mehet és profik.


Biztos ezek ott vannak,ezek a nõk tudjàk mi kell palinak.

2017. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Örök rejtély! Mint ahogy az is, hogy megy a panasz, "engem minden nő/férfi megcsal", aztán aki hűséges lenne, azzal nem foglalkoznak.

Sok az olyan ember, aki panaszkodik egy élethelyzetre, aztán magának keresi...

2017. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Szia! Az ilyen pénzéhes nők általában tényleg "csábítóbbak", ergó szoliznak, edzenek, fodrász havonta, műköröm, naponta borotválja magát mindenhol, tökéletes smink, és nagyon tudják húzni a pasikat (játsszák az elérhetetlent), és ezért a legtöbb pasi bármit megadna. Utólag fogják a fejüket, és siránkoznak, hogy a lotyóra, aki átvágta őket, mennyi pénzt költöttek. De míg ilyen nő van mellettük, nagyon élvezik a látványát, és hogy a nő felett uralkodhatnak valamennyire a suskáért cserébe ugye. Független, erős nővel nem tudnak mit kezdeni.


Nemcsak saját tapasztalatból beszélek, volt dolgom ilyen férfival még csitri koromban, azóta kerülöm az ilyen férfiakat, undorodom tőlük. Neten talált rám, azonnali randit kért (nem tudtam akkor még hogy ez mit jelent), találkoztam vele, érdekes volt számomra, így folytattuk az ismerkedést. Később előadta magát: fessem be a hajam szőkére, járjak szolizni, csináltassak tetkót stb., merthogy alapból jó adottságaim vannak, és lehetnék én elsőosztályú csaj is (?!). Értitek... Azt is előadta, hogy ő mekkora gavallér, karácsonyra majd IPhone-t vesz nekem, meg amit akarok, százszor elugattam neki, hogy engem felszínes dolgok nem érdekelnek, azt akarom, hogy rendesen bánjon velem. Többször megpróbáltam vele abbahagyni az ismerkedést, de mindig előadta magát, én meg akkor még nem láttam át rajta. Állítólag ő is az előző barátnőire többszázezreket költött, de mikor én egyszer a boltban vásárolt reggelibe nem szálltam bele, rögtön szóvá tette, szóval érdekes!

Aztán mikor elkaptam egy csúnya hasmenős vírust, és nem akartam vele szórakozni menni, kiakadt, és hazazavart betegen!!!!!!!!! Akkor tanultam meg a leckét!


Azután viszont másik végletbe csaptam át, olyan pasim volt 3 évig, aki mellett állandóan anyagi mínuszban voltam, anyuka pici fia, aki két napig büdösen ült a WOW előtt, és akkor evett, ha a gép elé vittem neki a kaját (frisset ám, mert anyuka pici fia nem eszi meg az állott kaját ám), munkát is én kerestem neki, mert egyedül már nem bírtam az anyagi terheket. És mikor lett munkája nemhogy beszállt volna a rezsibe, vagy valami, megcsalt... Állítólag ez is az én hibám volt, mert elkényeztettem, és az anyjának nézett. De jó már...


Aztán barátnőm adott egy olyan tanácsot, hogy olyan pasival kezdjek, aki zsigerből nem vonz, de rendes. Bejött! :) A vonzalom is később alakult ki! (sokan szerintem nem hisznek ebben, így feladnak olyan ismerkedéseket, amiből nyerő kapcsolat születhetne)


Bocs a részletes válaszért, hidd el, vannak normális pasik, kevés, de van, ismerkedni kell ezerrel, és figyelni a gyanús jelekre!


26/N

2017. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
hm. Biztos bennem van a hiba. Én az ellenkezőjét tapasztaltam. Volt olyan kapcsolatom ahol még a minimumot sem kaptam meg. Jött a szülinapom, aznap nem találkozott velem, kaptam egy sms-t..... Nem részletezem. A végén már én szégyelltem, hogy ennyire smucig. Már "jártunk" amikor megtudtam, hogy full gazdag. A környezetemben több nőtől is hallottam hasonlókat, hogy a férfi akarta kihasználni, odaköltözött aztán nem fizetett be semmibe........ Szóval nem is tudom, mire fel itt, hogy a nők így meg úgy. Persze ez egy típus,- mármint a kihasználó-s, akár férfi, akár nő. Nem kellene ezt csak a nőkre rásütni... és hát vannak olyan balekok (mint én is, nőként) akik többször is ilyent fognak ki.
2017. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!