Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, már csak egy esetleges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, már csak egy esetleges randevú lehetősége miért váltja ki ezt belőletek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=yl9j_W9ES9Q


Lehet tényleg csak 1 randi lenne a fiú részéről, attól, hogy rengeteg pénze van még nem biztos, hogy annyival jobb helyre vinne el mint akinek csak szimplán van pénze :D



2015. júl. 3. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Dennis az egyik legfakebb prankster :D

Nála már csak a (c)OckTv fakebb, vagy a RomanAtWood, Josh Paler Lin (konkrétan a Russian Today expózolta), esetleg Vitaly. De ezeknek egy szavukat ne hidd el. Nézz olyanokat, akik biztos, hogy nem fakek:

LAHWF, BigDawsTV, That Brown Nerd, Whatever, Social Freedom Melbourne.

Az ilyen híresebb pranksterek, szinte mind fakek.

2015. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez meg mi a f akart lenni xd
2015. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2015. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha nagyon csúnyán elutasítod őt abban a pillanatban, hogy meglátod valószínűleg nagyon nem tetszik neked a srác. Viszont meglátod, hogy van nála 1 rohadt nagy marék pénz már ő ajánlkozik fel, hogy adja meg a srác a számát :D
2015. júl. 3. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem.Lány vagyok és nem így működök. Elsőre azt mondtam mikor megláttam, hogy menj már, nézhetne ki jobban is szegény...és előveszi a pénzt. És? Attól, hogy van nála pár papír, nem leszek az övé....úgy, hogy még csak nem is szegény családban nőttem fel.

Akkor se fogadtam volna el pénzt, ha egy adonisz lett volna.

2015. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!