Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb lány miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány miért nem őszinte (természetesen tisztelet a kivételnek)?

Figyelt kérdés
Kb. a hatodik lány utasít el úgy, hogy nem utasít el. Veszem a bátorságot, odaállok elé, megmondom őszintén, hogy szívesen megismerném és randizzunk egyet, erre igent mond, majd valahogy sosem fog ráérni. Miért csinálja egy csomó lány ezt? Miért nem lehet ugyanolyan őszintén megmondani, hogy nem akar semmit, mint ahogy én elhívom? Félreértés ne essék nem az a baj, hogy visszautasítanak, hanem, hogy azt ilyen formán teszik. Ha valaki tudja magyarázza már el nekem ezt a dolgot!

2017. okt. 29. 10:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Hol hívod el őket randira?

Amúgy nem tudnak nemet mondani ezért csinálják. Ami eléggé inkorrekt.

Amúgy velem is szokott hasonló előfordulni. Buliban beszélgetünk, a barátnőivel menni készül de előtte cserélünk facebookot majd "elfelejt visszajelölni".

Ne

2017. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem akarják a szemedbe mondani, hogy bocsi, nem tetszel.
2017. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
Mert a randi gondolata önmagában nem érdekes. Kéne valami felvezető kommunikáció, és nem azzal kezdeni, hogy randi. Próbáld meg a figyelmet magadra irányítani úgy, hogy érdeklődést válts ki a lányból.
2017. okt. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Ennek több oka is lehet. Sok lánynál gyakori, hogy több fát tart a tűzön egyszerre.. Lehet még nem döntötte el, hogy téged választ-e, addig meg talonba tett téged. Gyakran van ilyen. Vagy a másik verzió, hogy nem igazán jössz be neki, csak nem akart megsérteni.
2017. okt. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg belefutottak már abba, hogy őszintén nemet mondtak, de a pasi nem tudta ezt feldolgozni és agresszívan viselkedett, anyázott, esetleg erőszakoskodott is.
2017. okt. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Buliban, egyetemen szoktam. Ne úgy képzeljétek, hogy mint derült égből villámcsapás hívom el őket. Előtte beszélgetünk és amikor úgy látom, hogy megy a dolog felvetem az ötletet.
2017. okt. 29. 10:23
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Amikor kiszáll a göz (a fejböl), megváltozik a világ!
2017. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
A nőkben gyakran tomboló érzelmi vívódás miatt az a szó, amit a legszívesebben kimondanának egy pasinak, az a "talán". Igent nem mernek mondani, mert "ki tudja", és nemet sem, mert "ki tudja". Ezért a köztes állapotot nyilvánítanák ki, ha tehetnék, de ők is tudják, hogy a "talán" az nem válasz, mert nem tartalmaz konkrétumot. Ilyenek a nők. Náluk egy "talán" a körülények figyelembe vételével lehet "igen" és "nem" is, tudni kell olvasni a sorok között, ha érted, mire gondolok.
2017. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert még gyerekek,és éretlenek.
2017. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%

#1 vagyok. Az utolsó szót véletlenül írtam.

De az ilyenek randi után is előfordulnak, hogy nem érnek rá vagy simán eltűnnek.

Ha legközelebb újabb lány nem fog ráérni akkor esetleg mondhatod neki a következőt:"hmm.szóval nem érsz rá..tudod erről eszembe jut egy sztori. Múltkor egy haveromnak őszintén megmondta az egyik lány, hogy sajnos nem az esete és reméli, hogy megérti. Mikor egy sör mellett elmesélte nekem csak ámultam, hogy még léteznek ilyen korrekt lányok akik béna kifogás helyett őszintén megmondják, hogy nem. Azt hittem, hogy te is ilyen lány vagy."

2017. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!