Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok-Nők! Hány fiú/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Hány fiú/férfi csapja nektek a szelet átlagosan/cirka?

Figyelt kérdés
Hogy szelektáltok? Hány évesek vagytok? Mennyire zavaró ha esetleg túl sok az udvarló? Mik alapján választotok ha választotok?
2017. okt. 25. 22:13
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan nő 50 év alatt, akinek ne csapná legalább 2-3 férfi a szelet folyamatosan. Legfeljebb nem vesznek tudomást az udvarlóikról, mert nem néznek ki elég jól.
2017. okt. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Belefér az agyamba, hogy megtetszhetek egy random pasinak..... és? Ettől én még nem fogok idegnnel összejönni :D

Ismerőseim körében is ezt látom, soha nem találkoztam még olyannal, aki neten talált volna párt.. a sógornőm busuon ismerkedett össze a párjával, de nekik voltak közös ismerőseik, évek óta napomta ugyanazzal a busszal jártak, tudták egymásról, hogy a másik kiféle-miféle.

Ki a franc akarna már egy sose látott vadidegentől kapcsolatot?


A másik amit nem értek, hogy miért elvárás, hogy a csaj válaszoljon facebookon? Társkeresőn még egy dolog, ott elvoleg ezért van fent, de facebookon, ahol azért vagyok fent, hogy a családommal és a barátaimmal tartsam a kapcsolatot, mi a túró dolgom lenne nekem vadidegenekkel?

Aztán lehet sírni, hogy a nők "immunisak" a kezdeményezésre, mikor sokan indokolatlan helyeken, kéretlenül tukmálják magukat másokra....


A kérdésre válaszolva:

- gyakorin kb hetente kapok privátot, hogy "ismi?" kb azért, mert odaírom a kommentem végére, hogy nő vagyok.

- építőmunkások és bedrogozott lepukkant emberek annyiszor füttyögnek utánam, ahànyszor elmegyek ilyenek mellett

- 2-3 évente bepróbálkozik valaki személyesen

Mindenkit lekoptatok, van párom.

Előtte nem "szelektáltam", hanem vagy beleszerettem valakibe (és más nem érdekelt), vagy nem.

Zavar ha bepróbálkozik valaki. Egyrészt van párom, ezt nyilvánvalóvá is teszem az ismerőseimnek, innentől bunkóságnak tartom tőlük az ilyesmit.. Másrészt ismeretleneket nem úgy akarok megismerni, hogy egyből a kapcsolatot/szexet keresi.

23L

2017. okt. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

#36

Mert csak a buszsofőr meg a családtag létezik, ja :D

Nem, összehaverkodtam pár emberrel egyetemen, összejártunk ezt-azt csinálni, és egyikükkel mindig jött az unokatesója. 2-3 évig találkozgattunk így kötetlenül, meg dumáltunk, haverok voltunk, aztán összejöttünk.

Előtte egy akkori osztálytársammal "jártam".

Az emberek egy részének vannak ismerősei a családtagjain kívül :D

2017. okt. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
91%

Kíváncsivá tettek itt a kommentek. Azt a két három pasit kérdezném akik szerint kutya kötelessége a nőknek visszaírni és egy tucat férfi "barát" lengi körül őket hogy hány nővel volt eddig dolguk?

Nekem ilyenkor mindig az jön le hogy kb semennyivel mert sok köze nincs a valósághoz az itt elhangzó vádak nagyrészének.

A kérdésre válaszolva nekem 2 fiú ismerősöm van akikkel néhány hetente váltok pár szót. (Micsoda udvarlók)

És évente néhány pasi talál meg. Többnyire nyáron a Balatonon.

Nekem is van párom így nem érdekelnek.

Amíg "szelektáltam" több mindent figyelembe vettem de alapvetően egy beszélgetés alatt eldőlt látok-e potenciális partnert a srácban. Abban csatlakoznék az előttem szólókhoz hogy utálom ha egyértelmű hogy a srác dugni és/vagy randizni akar. Vegye már a fáradságot hogy beszélgessen velem előtte és kiderüljön van e bármi értelme egy randinak csak úgy lefeküdni bárkivel meg eleve nem az én stílusom.

2017. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

28N.


Ha a sunáználak jellegű meg cuppogó barmokat is beleszámolom, akkor évi 3 kb. (mármint akiről meg tudom állapítani, hogy akar is tőlem vmit, mert azt speciel nem veszem észre, ha vki az időt kérdi meg, de mást akarna). A szelekcióval nagyon nem volt gondom, mert normális (értsd úgy: udvarias, figyelmes, nem bunkó, külsejére igényes, nem szellemi fogyatékos, nem drogos, nem alkesz, nem csöves, nem gyanús arab, nem beszívott) srác összesen 2 érdeklődött nálam egész életemben, és ebből egy 2 kérdés után intim kérdéseket tett fel... szerencsém volt, hogy a másik szimpatikus volt, és együtt vagyok vele azóta is, 5 éve (mielőtt rákezdene vki, nem kigyúrt, nem filmsztár alkat, és többet keresek nála).


Amúgy a túl sok udvarló is biztos zavaró lehet, de én ezt még nem tapasztaltam meg... olyan értelemben, ha normális emberből van sok. Gyanítom, ha ilyenek lennének, akkor a szelekcióm tárgyát az alábbiak képeznék: kihez vonzódom ezek közül, ki hol lakik (Bp.-iként nem ismerkednék nem Bp.-ivel, vagy legalábbis olyannal, aki nem költözik fel hamarosan Bp.-re... a távkapcsolat nem az én műfajom, és nem költöznék el innen), kiről milyen első benyomásaim vannak (előnyt élveznek azok, akiknek pozitív a kisugárzásuk, udvariasak, de nem tutyimutyik, plusz intelligensek, tájékozottak, műveltek, választékosan beszélnek). Ha vkin egy pici jelet is látok, hogy a köldökzsinór még nem vágódott el, akkor kuka (voltam eleget egy anyuci pici fiának a lánya... ilyen szempontból pokol. A nagyanyám akkor is előnyt élvezet mindenben, ha ő keverte a kakit és ő volt bunkó).

2017. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

39. vagyok


Ja, ha azokat is beleszámolom, akik a gyakorin akarnak velem ismerkedni, csak azért, mert odaírom a válaszom végére, hogy N, akkor több is van... de hát azokat annyira is lehet komolyan venni. A legtöbb úgyis csak dugni akar, le is írja.


Meg kaptam ezen kívül 1 db privátot Fb-n, hogy küldjek neki meztelen fotókat...

2017. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!