Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok-Nők! Hány fiú/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Hány fiú/férfi csapja nektek a szelet átlagosan/cirka?

Figyelt kérdés
Hogy szelektáltok? Hány évesek vagytok? Mennyire zavaró ha esetleg túl sok az udvarló? Mik alapján választotok ha választotok?
2017. okt. 25. 22:13
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
80%
Nem szeretem, ha egyből párkeresési célzattal indul egy ismerettség. Nem volt sok kapcsolatom, de minden páromról tudtam már előtte minimum, hogy kicsoda, vagy láttam már párszor, bemutattak neki ismerősök stb. Aztán ahogy elkezdtünk beszélgetni megkedveltük egymást. Nekem ez jobban esik, mintha valaki egyből azzal indít, hogy ő barátnőt keres és menjünk el randizni.
2017. okt. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
5%

#11: úgy van.

#12: ja értem. Nyilván szexuális zaklatás, ha pl Facebookon egy ismeretlen rád ír, hogy szimpi vagy neki és megismerne. Cry more Babies, hogy a férfiak nem kezdeményeznek. ✌😊

2017. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

" Mert mit kellene tennem, hetente váltogatni a partnereimet, hogy a kérdezőhöz hasonló lúzereknek is legyen némi esélyük?"


Azt már tudjuk hogy hatalmas arcod van a meglévő bikád mellé.


Csak így tovább.

2017. okt. 25. 22:55
 14/36 anonim ***** válasza:
83%
Facebookon ne írkáljon rám senki... Nem azért vagyok fent, hogy ismerkedjek. Ahogy egy profilkép alapján se akarjon megismerni senki. Aki facebookon ismeretlen lányokra írogat rá, azzal alapból nem éri meg kezdeni, mert biztos, hogy van neki rajtad kívül 20 másik, akinek írogat. Régebben belefutottam jó pár ilyenbe (azóta vissza se írok ismeretlennek), rámírt a srác, egy ideig levakarhatatlan volt, hiába utasítottam el, majd egyik napról a másikra már kapcsolatban volt. :)
2017. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
14%
#15: aha. Mindent értek. Azt tudod, hogy a múlt nem determinálja a jövőt? A szellemileg szegény emberek általánosítanak és aki előítélkezik, rövidebb ideig él?
2017. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
87%
Egyedül azt nem értem ebben, hogy miért zavar bárkit is, hogy én nem írok vissza ismeretlennek. Pláne facebookon. Vannak még emberek, akik a való életbeli ismerkedést preferálják, nem azt, hogy rámír egy kép, akinek tetszik az én képem... Mindenkinek saját szívügye, hogy kinek ad esélyt. Aki talál a valő életben is párt, az nem fog facebookon szerencsétlenkedni. Aki meg nem talál a való életben azzal eleve gondok vannak. Jó lenne, ha egy-egy kérdésnél nem abból indulnátok ki, hogy márpedig nektek minden nő írjon vissza, mert szerencsétlenek vagytok a társkeresésben. Ez nem reális. Persze, biztos böki a csőrötöket, hogy nem érdeklitek a nőket, de ettől nem kéne elvárásként támasztani egy nő felé sem, hogy az összes sikertelen pasit pátyolgassa, mert "jaaaaaj hát szegényke nem talál párt". Most tényleg, minek nektek a hamis remény? Minek írjak vissza, mikor alapból semmi esélye?
2017. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
68%
18as nézd meg hányan vannak a társkeresőkön. Több milliónyi embert szerencsétlen lúzereztél most le.
2017. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
70%
23 vagyok, senki nem csapja nekem a szelet, van párom, látszik rajtam, hogy nem vagyok nyitott ilyesmire. Egyszer szólított le egy néger srác nemrég, de annyira nyomult, hogy konkrétan elmenekültem.
2017. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon kevés ember gondolja komolyan a társkeresőzést. Az emberek nagy többsége vagy nem is használja, vagy alkalmi megoldásnak mikor éppen nincs senkije.

Illetve egy dologba gondolj még bele. Ha ennyire jó a netes ismerkedés és ennyi értékes ember használja komoly szándékkal, akkor nem kellene esetleg mindenhol neten összejött boldog párokat látni? Ha értékes, kapcsolatra való emberek keresnek ilyen formában társat, akkor hogy lehet, hogy mindenki csak húzza a száját, hogy nem írnak vissza, vagy megint csak sablon szöveget ír neki mindenki, egy randi után lekoptatják stb?

Azt is meg lehet nézni, hogy a párkapcsolati téren sikertelen emberek 90%-a interneten próbálkozik. Legalább is az itt feltett kérdések és válaszok alapján. Azért ebből le lehet vonni a következtetést. Az meg nem kifogás, hogy "hát de élőben nem megy". Mert előbb-utóbb kénytelen leszel találkozni vele, és akkor ugyan úgy ki fognak jönni azok a dolgok, amik miatt nem tudsz élőben ismerkedni.

2017. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

"#6: nem ismerkedsz ismeretlenekkel. Akkor kikkel?"


Én sem ismerkedtem soha idegenekkel, és főleg nem tudatosan őárkeresési céllal.

Baráti, ismerősi, munkához köthető helyekről ismerkedtem.

2017. okt. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!