Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok-Nők! Hány fiú/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Hány fiú/férfi csapja nektek a szelet átlagosan/cirka?

Figyelt kérdés
Hogy szelektáltok? Hány évesek vagytok? Mennyire zavaró ha esetleg túl sok az udvarló? Mik alapján választotok ha választotok?
2017. okt. 25. 22:13
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
96%

" ha pl Facebookon egy ismeretlen rád ír,"


Na emiatt van nekem letiltva, hogy ismeretlenek írhassanak.

2017. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
0%
Ja és akinek nincs baráti köre, az nem ismerkedhet, az dögöljön meg?
2017. okt. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

22: Már megint írtál fél oldalnyi szöveget, de minek?


"Ha ennyire jó a netes ismerkedés és ennyi értékes ember használja komoly szándékkal, akkor nem kellene esetleg mindenhol neten összejött boldog párokat látni?"


Gondolom a pároknak a homlokára van írva hogy hol jöttek össze, illetve az is hogy boldogok e.


A netes társkeresés lényege hogy minél előbb találkozni kell, a potenciál pedig az benne hogy tényleg sok ember elérhető vele.


Egyébként meg élőben sokkal több a lekoptatás, mert ott élből elküldenek ha nem vagy külsőre szimpatikus.


Az interneten van egy kis esély arra hogy ezt kivédd. De magyarázhatod ezt neked, nőként úgyse fogod ezt megérteni.


Neked csak annyi jön le az egészből hogy jaj írnak a neten a lúzerek, jaj jaj jaj.

2017. okt. 25. 23:26
 24/36 A kérdező kommentje:

" Ja és akinek nincs baráti köre, az nem ismerkedhet, az dögöljön meg?"


Ők magukból indulnak ki, a nőknek eleve van barátai köre, legalább pár tucat fiú, akik meg akarják dugni őket, de amíg nem engedik ezt a lányok, addig ők "barátok".


Nem értik meg hogy nem minden embernek vannak barátai, és főleg nem minden ember akar a pár haverja ismerőseire nyomulni.


Nem fér bele az agyukba hogy megtetszik egy pasinak egy ismeretlen lány a könyvtárban, holott ez a világ legtermészetesebb dolga.

2017. okt. 25. 23:28
 25/36 anonim ***** válasza:
0%
#27 igaz.. most már tényleg várom a robotk*rvákat
2017. okt. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Engem mostanában négerek, valószínű azért, mert híztam kicsit és nagy a seggem-mellem. Komolyan, ha meglátok egy ártatlan néger csávót, már igazolok át a másik irányba, nem vagyok rasszista, csak nem fogják fel, hogy van barátom, meg különben sem jönnek be, nem szeretem a nagy, lapos orrot. Najó ez rasszista volt, de leszarom. :/
2017. okt. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
97%
Hjaj most látom "de hát a nőktől nem szabad túl sokat várni eleve." Ne haragudj, de van anyád, nagymamád? Mert ők is nők, tudod...szerinted mit éreznének, ha ezt olvasnák? Sértett kisfiú.
2017. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
95%
"igaz.. most már tényleg várom a robotk*rvákat" Lol ettől csak jobb lesz a normális nőknek, btw pénzed sajnos nem lesz rá. Pedig én támogatnám, hogy a nőgyűlölő, defektes csávók kapjanak robotnőt, ne egy élő nő életét keserítsék meg...
2017. okt. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
93%
Ember...te beteg vagy. K_€£rva sürgősen kezeltesd magad mert ahogy elnézem ez már ijesztő méreteket ölt nálad.
2017. okt. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
3%
Inkább ti vagytok férfigyűlölők.. mi alapján pocskondiázzátok a másikat és jöttök az anyák,nőrokonok felemlegetésével állandóan? És mi az h az orra alapján ítélsz meg valakit tee..
2017. okt. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!