Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok-Nők! Hány fiú/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Hány fiú/férfi csapja nektek a szelet átlagosan/cirka?

Figyelt kérdés
Hogy szelektáltok? Hány évesek vagytok? Mennyire zavaró ha esetleg túl sok az udvarló? Mik alapján választotok ha választotok?
2017. okt. 25. 22:13
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%
Idegesítő vagy hallod-e
2017. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
59%
Gyakorin rengetegen, de gondolom, ez nem olyan mérvadó.
2017. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Heti 1-2 próbálkozik. Mivel van párom, mindet elutasítom. Amikor nem volt párom a komoly szándékú, visszafogott, értelmes pasikat választottam.
2017. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

"Mik alapján választotok ha választotok?"


Ugye most nem logikát vársz? :D

2017. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
2. Leszel a csajom?
2017. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
73%

Egy sem, mivel mindenki tisztában van vele, hogy évek óta van párom. Ismeretlenek mondjuk havi 1-2szer találnak meg, nyilván azonnal elutasítom őket. Ha esetleg facebookon ír rám valaki ismeretlenül azt el sem olvasom, csak törlöm. Sosem volt olyan, hogy egynél több ember udvarolt egyszerre, mivel ha egy valaki érdekel, akkor mindenki más számára nyilvánvalóvá teszem, hogy esélytelen. Amúgy sem ismerkedek full ismeretlenekkel.

Választani sosem választottam. Vagy szerelmes vagyok valakibe vagy nem. Ha találkozok valakivel, aki megfog, vagy van esélye akkor onnastól kezdve mindenki más esélytelen.

23/N

2017. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
64%

Nem nagyon szoktak udvarolni, néha napján valaki megpróbálja, de már nagyon régóta együtt vagyok a párommal, ezért hamar leállítom az illetőt mielőtt beleélné magát bármibe is.

22/N

2017. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
68%
Mert mit kellene tennem, hetente váltogatni a partnereimet, hogy a kérdezőhöz hasonló lúzereknek is legyen némi esélyük? Elnézést kérek, hogy fiatalon megtaláltam a páromat, tudom, hogy teljes mértékben az én hibám. Na jó azért párom is hibás benne, ha gondolod leszidom érte.
2017. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
28%
#6: nem ismerkedsz ismeretlenekkel. Akkor kikkel? Baráti társaságból? Ez is olyan már, mint egy álláshirdetés. Protekció kell, meg van hirdetve az állás, de már le vannak cinkelve a lapok előre. :DDD
2017. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
17%
Mask tényleg így van, társaságok és lecinkelt lapok, én is így tapasztalom.
2017. okt. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!