Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Életem legnagyobb hülyeségére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem legnagyobb hülyeségére fogok készülni, egy két tanács?

Figyelt kérdés
Rá fogok írni arra a lányra aki tetszik,már tisztára úgy érzem magam mint aki szégyenli magát,de tudom hogy ha meg akarom szerezni rá kell írnom.Teljesen ismeretlen a lány,az egyik barátnőjét ismerem csak.
2017. okt. 19. 22:01
1 2
 11/20 A legrosszabb ***** válasza:
72%
Nem te akartad megölni magad a jóelőbb? Na. Már javul a helyzet...
2017. okt. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

1. Mondjuk az, hogy írj már ma, ne húzd az időt.

2. Ne parázz ennyire rá a későbbiekben, mert nem lesz jó vége.

3. Ne vedd tutinak a sikert, de az esélyét add meg mindenképpen.

2017. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#11 De ő volt az...
2017. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
szerintem nem jó ötlet írni
2017. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

1. Ha egy mód van rá, dugd meg.

2. Gumiban

3. Többször is

4. Ne írkálj hülyeségeket a Gyakorira.

2017. okt. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem akartam megölni magam,nem hiába volt ott az idéző jel.
2017. okt. 19. 22:42
 17/20 anonim ***** válasza:
Tényleg ez legyen a legnagyobb hülyeség amit életedben elkövetsz hogy ráírsz valakire...
2017. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Káosz Professzor.
2017. okt. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

figyelj én egyszer hajnalban egy ismeretlen lányt hívtam moziba telefon beszélgetés közepette :D

én is meglepődtem magamon, mondjuk ott nem ismerkedési szándék volt

nem tartom hülyeségnek ha ráírsz olyanra akivel többet akarsz!

sőt mivel én már reggel írok, lehet már meg is történt a dolog, majd mesélj hogyan alakult :)

sok siker!

2017. okt. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

>Életem legnagyobb hülyeségére


Jaj, ne legyél már ilyen drámai pö­cs. Csak ráírsz egy csajra, ez semmi. De sajnos ismerem a gondolkodásmódodat, ami miatt ez nagy dolognak tűnik.


Most megmondom, hogy rossz úton jársz.

>Teljesen ismeretlen a lány

Ebből látszik, hogy idealizálod. Hogy lehet bármiféle érzelmed egy ember iránt, akiről semmit sem tudsz? A szégyenérzeted csak abból fakad, hogy egy tökéletes teremtménynek képzeled a lányt csak azért, mert tetszik. Ne tedd. Ha neki tudsz úgy állni, hogy nem érzel semmi különöset, legfeljebb sima vonzalmat és érdeklődést, akkor van értelme belekezdeni.


És arra gondoltál már, hogy mi lesz azután, hogy ráírsz? Lefogadom, hogy óriási sikerként könyvelnéd el, ha valami pozitív visszajelzést kapnál. Ha igen, az megint teljesen hibás.

2017. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!