Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kitől "jobb" tanácsot kérni?

Figyelt kérdés

Nemrégiben találkoztam egy érdekes dologgal a társkeresés terén. Egyik fiú ismerősöm gondban volt egy lánnyal. Nagyon tetszett neki,de nem tudta hogyan közeledjen,mit csináljon,hogy sikert érjen el. Ezért segítséget kért az egyik barátjától,de egy másik haver is a segítségére akart sietni.

Haver 1.: a fiúnak több,mint egy éve van jól működő kapcsolata. Boldogok,viszont ez az első párkapcsolata.

Haver 2.: Idáig több (5-6) kapcsolata volt lánnyal,de többnyire komolytalan,vagy rövid életű.

A bajban lévő fiú végül mindkettő tanácsát megkapta (ahogy tudom) de szerintetek a kettő közül ki adhatott hasznosabb tanácsot? (A tanácsaik nem egyeztek,az is lényeg)



2017. aug. 29. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Inkább az első,ha komolyat akar.

Második,ha csak dugni.

2017. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Haver 1
2017. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ennyiből szerintem nem lehet megmonadni.. a haver1nek van egy tartós, boldog kapcsolata, nyilván magából fog kiindulni amikor tanácsot ad,azonban ami nála működik,lehet hogy másnál nem. Ugyanez a gond a haver2vel, akinek több futó kalndja is volt,tehát elvileg rutinosabb, tapasztaltabb.. de lehet hogy ő teljesen más szempotokat vesz figyelembe ismerkedésnél,más az értekrendje, vagy a gondolkodásmódja.. lehet hülyeségnek hangzik de mindenkinél más módszertan válik be, az "ami nekem sikerült az neked is fog" szerintem felejtős..
2017. aug. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdezze meg haver 3-at, akinek volt már néhány hosszabb távú kapcsolata. Az első teljesen tapasztalatlan, a második meg láthatóan valamit nagyon rosszul csinál.
2017. aug. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1.
2017. aug. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ez dönti el... Nekem adott már nagyon hasznos tanácsot 40 éves agglegény, és olyan is, aki mellett nem maradt nő 2 hétnél tovább, abból viszont sok volt. És hiába van valakinek jól működő, hosszú kapcsolata, az csak egy ember, egy barátnővel.


Én ilyenkor mindenféle embert megkérdezek, akiben kicsit is bízom, és összevetem a véleményeket, hogy ki miért mondhatta azt, amit... Sokszor van, hogy az ember valami negatív vagy pozitív tapasztalat miatt nagyon félrevezető tanácsot ad, ebből jönnek a brutál sztereotípiák is. Én sosem szoktam egy ember tanácsára hallgatni, vagy olyanokéra, akik ismerik egymást/valamilyen szinten kapcsolatban állnak egymással. Lehet ezt bizalmatlanságnak nevezni, de ha tényleg komoly a döntés, nekem jobb az, ha minél több független forrásból dolgozom, és meghallgatom a kicsapongó havert, a szerelmével felnőtt havert, az idősebbet, az okosabbat, a racionalistábbat, a személyes tapasztalatot, a megérzéseket, stb...


Ha meg nem olyan hű, de kemény a döntés, akkor meghozom magam, nem kerítek neki ekkora feneket, általában nem sok személyes döntést szoktam másra bízni, nyitott szemmel járok, mert rávilágíthatnak fontos dolgokra a beszélgetések alatt, de nem szeretem, ha megmondják a tutit egy az egyben. Mégis csak én vagyok döntéshelyzetben, én ismerem a helyzetet és magamat is a legjobban, minden, amit nekik mondok róla, az csak információmorzsa.

21N

2017. aug. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Többen írták az elsőt, de tapasztalataim alapján egyáltalán nem biztos, hogy ő fog hasznosabb választ adni. Nem jó ötlet ennyire "bekockázni" az ilyen jellegű kérdéseket. Emberekkel kapcsolatban butaság lenne kizárólag csupasz, számszerű adatokra hagyatkozni.
2017. aug. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Haver egy, de alapvetoen inkabb az adott lanyt kene megismerni es az alapjan cselekedni, kivel a lanyok meg mindig nem egy kozos tudattal rendelkezo klonkollektiva, akik ugyanugy mukodnenek.
2017. aug. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ehhez tudnom kellene azt is, hogy mik voltak a tanácsok.


Egyébként úgy érzem, hogy itt még ahhoz kapta a srác a tanácsot, hogy hogyan szólítsa meg, hogyan hívja el randizni a leányzót. Ez mindkét barátjának megy, ezáltal mindkét tanács hasznos lehet. Ezek mellett azt is nézni kellene, hogy milyen a meghódítani kívánt leányzó, őt mi veszi le a lábáról.


21/L

2017. aug. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy az adott lány inkább a Haver 1. barátnője típus, vagy azok a random csajok, akiket Haver 2. szedett fel. Mert leginkább a lánytól függ, hogy mi ér nála célba.
2017. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!