Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van köztetek olyan, aki úgy érzi, hogy érti a nőket? Tapasztalatlanabb férfitársaitoknak milyen tanácsokkal tudnátok szolgálni?

Figyelt kérdés

Aki úgy érzi, hogy már mindent tud a nőkről, kiismerte őket, őt már nem tudják meglepni. Ha egy tapasztalatlan vagy szűz srác azt mondaná nektek, hogy "Taníts, Mester, taníts!", mit mondanátok neki, milyen tanácsokkal, "útravalóval" látnátok el? Hogy kell velük bánni, mi a kulcs a szívükhöz, hogy kell hozzájuk közel kerülni, ill. milyen hibákat tilos elkövetni a velük való ismerkedés, randizás során...


Szóval ha kvázi csajozni kéne megtanítani egy srácot, milyen bölcsességekkel látnátok el? Nem szexuális értelemben gondoltam, hanem udvarlás, ismerkedés, randizás, a női természet, jellem, viselkedés, az általuk küldözgetett jelek értelmezése...



2017. júl. 31. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet csak az alapján bekategorizálni az embereket,hogy férfi és nő.Mindenkinek más természete van.
2017. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bátorság és gerinc.

Legyél bátor odamenni és leszólítani, legyél bátor elmondani, ha hibáztál, és vállalni a következményeket.

2017. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Aki keres az talál.
2017. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Légy férfi...ne legyél önző, hisztis, meghunyászkodó, de legyél határozott, humoros, intelligens és legyél fogékony a női lélekre.
2017. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem az országban én vagyok az egyik legtapasztaltabb.

Már vagy 10 éve kutakodok a női lélekben több szinten.

Azt mondom, hogy kiismerhetőek, de elég kemény az igazság.

2017. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon fontos azt megértened, hogy egy nő sosem fog téged önmagadért szeretni, hanem csakis azért, amit nyújtani tudsz neki. Mi ferfiak a nőket a szépségükért, kedvességükért, mosolyukért stb. szeretjük, el tudjuk nézni őket ahogy beszélnek, nevetnek, járnak, öltözködnek, alszanak stb., vagyis pusztán azt ahogy léteznek. Ilyesmit egy nőtől ne várj. A nő csak azt tudja szeretni/kedvelni, amit a férfi adni tud neki. Ez sokszor anyagi természetű, de nem minden esetben. Például: "Te mindig olyan jó társaságba viszel engem." "Veled olyan jóket lehet beszélgetni" "Ha veled vagyok biztonságban érzem magam." "Jó hogy te mindent el tudsz intézni nekem/kettőnkért" "Olyan szép dolgokat veszel nekem" "Veled mindig szép helyekre utazunk" "Tök jó helyen laksz, jó hogy itt lakhatok veled". Stb. Stb. (Ezeket persze sokszor nem mondják meg egyenesen a férfinak, csak gondolják, vagy a barátnőiknek mesélik, hogy milyen jó pasit fogtak ki.) A nők az effajta dolgokat értékelik a férfiban, és nem magát a személyt. És ez is csak addig van így, amíg a férfi ezeket a dolgokat biztosítani tudja, amikor már kevésbé, akkor a férfi "unalmassá" válik nagyon hamar. Ezekből következően ne várj sok együttérzést egy nőtől ha bármi bajod van. Neked erősnek kell lenned, és mindent meg kell tudnod oldani, máskülönben a nő szemében szeencsétlen tutyimutyi vagy, és lecserélnek. Ezért szeretik a nők inkább az erős, önálló, talpraesett férfiakat, mert azok több előnyt tudnak kiharcolni az életben a nő számára. Hogy ez az ismeret mennyiben segít neked, nem tudom, de érdemes észben tartani a miheztartás végett...
2017. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felülnék a hátára, és össze-vissza kellene rohangálnia velem egy bűzös mocsárban... amíg ezt nem teszi meg, addig nincs tanítás.
2017. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok ellentétet mondasz.

Tanítani vagy tanácsokkal ellátni kell?

Csajozni, vagy nők "nyelvén" kell tanítani? Ezek nagyon nagyon nagyon mást jelentenek.


Írj rám ha tanítás kell( pszichológia), tanácsot nem adok. Ennyire máshogyan működő elmén való tanácskozás, mélyebb megértés nélkül szinte haszontalan.

2017. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!