Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan nők akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikeXxX kérdése:

Vannak itt olyan nők akik nem találtak megfelelő társat ezért szexkapcsolatban vannak vagy azt keresnek?

Figyelt kérdés
Tehát arra lennék kiváncsi hogy feladták e vagy közben kerestek vagy tartottak e csak azért szexpartnert mert nem találták az igazit .
2017. okt. 18. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább csak beletörődtem, hogy annál többre senkinek se kellek azok közül akik engem érdekelnek.. Ha már sose lesz saját családom és egyedül maradok, legalább szex legyen..
2017. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy voltam, de már nem keresek.

Valahogy nem jön össze az a 5 kritérium és már belefáradtam.

-értelmes

-beválalós

-velem őszinte,megbízható

-korrekt

-gumipárti

2017. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2:

Gumipárti?

2017. okt. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1# Úgy érzed veled egy kategóriás férfit keresel vagy többet esetleg kevesebbet ? 2# Pedig ez tényleg nem sok elvárás szerintem . Szabad tudni merre kerestél ?
2017. okt. 18. 23:01
 5/8 A legrosszabb ***** válasza:
#3: Először pislogtam én is, de valószínűleg kotonra gondolt.
2017. okt. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gumipárti. Gumiparty. Kiégtem. 😂😂😂
2017. okt. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Sosem fogok túllépni valakin, akibe szerelmes vagyok, mással pedig nem akarok összejönni érzelmek nélkül, így csak szexet keresek (nem itt, ezen az oldalon, úgyhogy nem kérek privátokat).
2017. okt. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd akkor lesz koppanás, ha jön Mr. (majdnem) Tökéletes és kiderül, hogy őt zavarja ez a szexkapcsolat dolog :D bukó :D
2017. okt. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!