Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikortól elég megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól elég megfelelő nektek egy párjelölt ahhoz, hogy érdemes legyen vele randizni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy vajon túl magasra teszem-e a lécet azzal, hogy azonos szakterületről szeretném a páromat. Meg az is jó lenne, ha a zenei ízlésünk is megegyezne. Meg akkor már sorozatok & filmek terén is.


Szóval értitek :D


2017. szept. 28. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát remélem nem ilyen tudományosan fogsz neki egy párkapcsolatnak. Nem kell ezt túltervezni.

Azzal kell elmenni randizni, aki megdobogtatja a szívedet, aki közelségébe beleremegsz, akire egyfolytában gondolsz és megfulladsz a hiányától.

2017. szept. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azonos szakterület?........beltenyészet

Sosem voltam pártja az ilyesminek. Mindig hasznos egy kapcsolatban ha más más területen dolgoznak érdeklődésük stb.

Néhány közös pont kell, és hasonló gondolkodásmód.

2017. szept. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Csak abból indulok ki, hogy jó, ha az, akivel az életemet leélem, annak azonos a fő érdeklődési területe az enyémmel. Elvégre ez a hobbim és a munkám is. Az úgymond minimum, hogy érdeklődik, de nem tudom hogy elég-e.


Informatikában vagyok, és nem érzem azt hogy annyival megelégednék (előző kapcsolatból kiindulva), hogy csak meghallgat, de kb.fel se fogja miről beszélek. Bár ha úgy nézem, akkor ehhez nem kell informatikusnak lenni, elég ha érdekel a technológia, mérnöki vívmányok, stb.


Így belegondolva nem kell azonos szakterületű. Elvégre ott nagy esély van a szakmai jellegű konfliktusokra.

Elég nekem ha mérnöki pályán van. Az már nekem megfelelő gondolkodásmódot alakít ki, ami nagyjából elég is.

2017. szept. 28. 09:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Érthető.

Nekem egyszerre voltak kritériumaim, és nem is. Megvolt az elképzelésem, de nagyon tudtam engedni is belőle, mert ha jó ember, akkor nem azért koptatnám le, mert nem ugyan azt szereti, amit én.

Szerencsére párommal teljesen ugyanazokat a filmeket, zenéket szeretjük. A szakmánk nem ugyan az, de a szemembe imponálóbb, mérnöki területen dolgozik. Én pl nem tudnék orvossal, kórházi dolgozóval igazán járni.

de én totál megértem hogy így gondolkozol. És már uram bocsáss, ha te mint jó nő, megteheted hogy válogass, akkor ez szíved joga!

22L

2017. szept. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Weeeeeellllll... Most el kell gondolkoznom azon, hogy miért tűnök nőnek :D
2017. szept. 28. 10:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Úhh, és tényleg, nem is írtad hogy nő vagy. Bocsiiiii :D

Csak itt átlagba, ha férfiak tesznek fel kérdést, az sosem cseppet sem vidám hangvételű, vagy pozitív, hanem lehangoló, depresszív, vagy nagyon siránkozó :D

A tied meg: kb ez: tök menő emberke vagyok, és van módom válogatni párkeresésénél :D

A többieké meg ez: (ffiaknál) nincs senkim, ezért minden nő kva, mert az ő hibájuk hogy a csúnya hapsikkal nem jönnek össze :D

2017. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Feldobtad a napom :D Örülök, hogy csak ezért gondoltad, hogy nő vagyok, már kezdtem megijedni :D


Szóval ha jól gondolom medikus vagy, nem? :D


Nekem a mérnök-medikus kombináció annyira nem jött össze személy szerint, de gondolom ez nem csak tőle függött. Lehet, hogy csak rossz környezetben voltam, de nem tetszett hogy a medikusok többségének nagy volt az egoja.


Balszerencsés voltam, vagy van alapja? :D

2017. szept. 28. 11:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Jahj nem, én ápolónő vagyok, még. De ja, később orvos.

De orvost azért is mondtam, mert vajnyi kevés fiú ápoló van. Sajnos, pedig hasznosak lennétek

2017. szept. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ja, értem. Hát köszi szépen, szerintem kb le is rendeztem magamban ezt, és az helyes hozzáállás, amit te is mondtál.


De azért várom mások hozzáfűznivalóját is :D

2017. szept. 28. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!