Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy tízes skálán (0=nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tízes skálán (0=nagyon könnyű,10=lehetetlen) mennyire találjátok nehéznek a barátnőszerzést fiúk?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 11:56
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Én sem találom egyébként egyszerűnek. Az kicsit azért elszomorító, hogy a legtöbben szintén ennyire negatívan látják a helyzetet.


Mondjuk én is 8re tenném legjobb indulattal. Ez számomra azt jelenti, hogy 1000ből 1 nő kb, amit ha az ember megtalál akkor nagyon szerencsés, egyébként esélytelen.


Kb 5 hónapja próbálok barátnőt szerezni, szabadidőm nagyrészt erre fordítom, de szinte teljesen felesleges és kezdek belefáradni.

Élőben hatalmas adag bátorság kell, hogy az ember oda merjen menni vadidegen emberekhez, pláne amikor már igen rosszak a tapasztalatok ezzel kapcsolatban. Neten pedig 99% vissza sem ír. Aki pedig igen, az vagy troll, vagy 120 kiló 3 gyerekkel +10 évvel hozzám képest, vagy 3 mondat után már tesztelget, hogy mennyit keresek.

2017. okt. 15. 18:04
 32/43 anonim ***** válasza:
9
2017. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
44%

0

Van gyönyörü baratnöm, akivel 7 eve boldogan vagyunk együtt. Lenyegeben ö kezdemenyezett, pedig nem gondoltam volna, hogy egy ilyen kaliberü lanynak felkelthetem az erdeklödeset. Annak ellenere, hogy boldog vagyok vele es ezt nem is titkolom, folyamatosan flörtölnek velem lanyok. Ezalatt nem egy mosolyra es kacsintasra gondolok, hanem ez odaig is szokott menni, hogy egyesek nagyon egyertelmü es/vagy egyertelmüen fogalmazott felajanlasokat tesznekl, hogy mit tennenek velem, ill. en tegyek velük. Nem panaszkodok, mert nyilvan jol esik es hizelegönek tartom, de furcsalom, föleg az emlitett körülmenyek miatt.


Nem tudom, hogy van e összefügges, de ennyire intenziven, hogy szinte 2-3 naponta bejelöl fb-n valamilyen lany, akit egyszer, ha lattam, vagy elöben megkerdezik, hogy elviszem e motorozni vagy nem e aludnek nala (amikor munkam miat uton vagyok), az 30 evesen kezdödött. Baratnömet erthetö modon nagyon bosszantja, en inkabb csak mosolygok ezeken (ami talan fokozza inkabb bosszankodasat). Elötte sem esett nehezemre az ismerkedes, olyan 7-9 aktualis hangulatomtol, formamtol es körülmenyektöl függöen.


33F

2017. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
9, mert azért nem lehetetlen. Persze ez komoly kapcsolatra vonatkozik, alkalmi szexet, összejárós viszonyt, lelki beteg és/vagy csúnyácska lányt bármikor össze lehet szedni.
2017. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
45%

Elirtam:

Jelenleg 0: azaz teljesen maguktol kezdemenyeznek annak ellenere, hogy tudtukra adom, hogy boldog parkapcsolatban vagyok.


30-as eveim elött: 1-3 valtozoan. Nem volt nehez, de azert kellett kezdemenyezni neha es nem minden alkalommal vittem haza lanyt, amikor eppen nem egyedül akartam tölteni az estet.

2017. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Személyfüggő. Én 4-7 közé tenném.

31/f

2017. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
54%
0.
2017. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Egyedül 9. Ha menedzsereket azaz szárnysegédeket használok( ahogyan a kapcsolatban lévő hozzám hasonlóak) akkor 5. A csajok azokkal jönnek össze akiket harmadik fél dícsér nekik. De legalábbis lehetek olyan jó mint szomszéd jocó hiába mert ha Piri előtt Megmondó Ottó,a jocót dicséri akkor én fejre is álljatok csaj nélkül maradok
2017. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
Hát 8-10 közötti bár ez nő kinézetétől is függ
2017. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
58%

Ez mennyire jellemzi mar az itt jelen levöket, hogy azokat a valaszokat tartjak "nem hasznosnak", akinek nem okoz gondot a nökkel valo ismerkedes. Az viszont hasznos, ha valaki szerencsetlenseget eppen, hogy egy szammal fejezi ki...


Ugye, tisztaban vagytok azzal, hogy ez a mentalitas nagyreszben az oka szerencsetlensegeteknek es nem a lanyok irrealis elvarasai, gonoszsagai es felszinessege!


Függetlenül jövedelmetöl, kigyurtsagatol es bunko viselkedesetöl (mert szerintetek az is kell a csajoknak, hiszen, aki sikeres a nöknel csakis bunko lehet), hogy nem nagyon fogtok olyan lanyt talalni (aki megfelel a ti felszines elvarasaitoknak), akinek bejön az elkeseredett, irigy, masokat sajat kudarcaiert felelösse tevö "ferfi".


Na gyertek! Adjatok meg nekem! Amikor megettem a fantasztikus vacsorat, amit eppen gyönyörü parom keszit es egymashoz bujunk, mar reg elfelejtettem, hogy itt pötyögök par sort. Ti pedig el sem mozdultok a gep elöl es ugyanazzal az unott, keserü arckifejezessel nyultok a zsepiert es kezkremert! De ne erts felre. Tudom, magadbol indulsz ki, de ez nem tölt el karörömmel! Meg csak szanalommal sem! Pont nem erdekelsz! De, ha van közületek egyetlen egy, aki felfogja, hogy nem a vilagon, hanem rajtad mulik, maris megerte! Tudsz te jobb ember lenni annal! Mert most egy önsajnalkozo kis .... vagy! :D

2017. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!