Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy tízes skálán (0=nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tízes skálán (0=nagyon könnyű,10=lehetetlen) mennyire találjátok nehéznek a barátnőszerzést fiúk?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 11:56
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
78%

Néhány éve 5, most 10. Totálisan semmi esélyt nem látok.


26/F

2017. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok röptében a legyet is típus, szóval olyat aki tényleg első pillanattól tetszik 9/10.
2017. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
72%
2 vagy 3, attól függ, mennyire vagyok jó passzban.
2017. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
10.
2017. okt. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
58%

1-2...

Mostanában mindig van nő. Alakul egy barátnő is (ha minden jól megy).

Utóbbi időben már a hőmérőzős invitációkat is passzoltam... Nem akarok nagyképűnek tűnni, de valahogy ez egy ilyen időszak. Mind a barátnőm akart lenni, én meg válogatós lettem. :D (magamon lepődök meg)


Hozzá teszem elmentem egy drágább stylist fodrászhoz, elkezdtem edzeni. Stílusváltás, ilyesmi... Megéri emberek. Ha nincs nő, fejlesszetek magatokon.

2017. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
42%
Baratomat megkerdeztem, szerinte 7, ha egy komoly baratnorol beszelunk, nem csak ugy arrol, hogy legyen egy valamilyen csajod.
2017. okt. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
94%

Komoly kapcsolat 10/10

Komolytalan 15K/óra

2017. okt. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A legrosszabb ***** válasza:
75%
Nagyjából 9-9,5. Aki belevaló, nyitott, társalkodó, könnyen barátkozó, arról mindig kiderül, hogy foglalt, így ezek a nők alapból kiesnek nálam, mint potenciális barátnőjelölt. A szingli csajokon viszont azt vettem észre, hogy ők kollektíve mindenkiről azt hiszik, hogy aki velük szóba áll, az már aznap este meg akarja őket fektetni, ezáltal meg sem mernek nyikkanni, a háttérben, csendben, bátortalanul viselkednek, elképesztően nehezen nyílnak meg, nagyon durván válogatnak, hogy ki beszélgethet velük, ki élvezheti a hm... néma társaságukat, ja és egy-egy beszélgetéshez nem is igazán tesznek hozzá semmit.
2017. okt. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
79%

Ha egy olyan barátnőről van szó, akihez én is vonzódok (nem playboy nyuszi!!!, hanem átlag diáklány) és azt a tényt is figyelembe veszem, hogy hiába vagyok jóképű, de a 170 centim miatt eddig egy csaj sem akart velem komolyabb kapcsolatot, akkor azt mondom, hogy 10.

És felesleges jönni a megszokott bullshit szöveggel, hogy az alacsony pasik is megtalálják a szerelmüket. Nem! A +165-ös legalább átlagos csajok a magassarkú miatt inkább +175-ös pasit választanak, míg a 165 vagy annál alacsonyabb hasonló külsejű csajok pedig szintén a magas pasikhoz vonzódnak és mint azt annyiszor lehet látni az utcákon, a nagy magasságkülönbség sem jelent akadályt. Konkurencia pedig az én szempontomból akad bőven, hiszen a huszonéves pasik túlnyomó többsége legalább 175 magas (ugyanolyan jó tulajdonságokkal és jóképű arccal) és ők már vannak annyian, hogy egyensúlyban legyen a kereslet-kínálati függvény és ne legyen hiány pasiból. Persze ha drasztikusan leadnám az igényeimet - amit nem teszek, mert az alapvető célomat nem érném el (amire minden ember vágyik), a testi-lelki kielégülést (én felszínes szemétalak, ugye) - akkor nagyobb esélyem lenne (mondjuk 7-8), de ugyanúgy vért kellene pisilnem azért a kapcsolatért, ami nem is töltene el később boldogsággal. Biztos van olyan világvégi falucskában élő molett kislány, akinek én opció lennék, de a normális társkeresés arról szól, hogy olyan párt válassz magadnak, akihez vonzódsz és ne kelljen kompromisszumot kötnöd.

2017. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen 10. Önbizalomhiány+ocsmányság+csóróság=10
2017. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!