Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet így párom ha ezeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így párom ha ezeket keresem benne?

Figyelt kérdés

Legyen intelligens

jó megjelenésű

jó illatú

tiszta

jó lehelletű

szép fogsorú

Jó testű

ne legyen arrogánsan határozott okostojás

nézzen eredeti nyelven filmeket

ugyanaz legyen a hobbija mint az enyém :)

legyen szeretetigényes,bújós (adjon is ha kap)

ne hisztériázzon

kölcsönös tisztelet és bizalom

ne akarjon mással szexuális kapcsolatot létesíteni

ha problémája van akkor ne tűnjön el/szakítson hanem beszéljük meg.



Több nem jut eszembe most nemeket szándékosan nem írtam.

Férfi is lehetek és Nő is



2017. okt. 7. 20:29
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Szerintem ez túlságosan behatárolt. Mi van ha minden stimmel, de nem néz eredeti nyelven filmeket és nem ugyanaz a hobbija, mint neked? Mehet a kukába? :D Ez kb olyan tizenéves szint...felnőttként fele ennyi "igény" sincs...és nem is kell.
2017. okt. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
93%
"Nézzen eredeti nyelven filmeket" Istenem bammeg... Amikor az alacsony IQ tort ül a kultúrsznobsággal...
2017. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így nem olyan vészes, de vannak benne olyan dolgok, amik irreálisak.

Reggel pl általában kellemetlen az ember lehellete...

Eredeti nyelven film. Hát, ez is fura, de inkább én azt mondanám hogy szeresse ezt.

Ne legyen arogánsan határozott, de legyen intelligens. Az intelligens ember határozott, a jó megjelenés stb magában foglal egy kis arroganciát.

Nem beszélve arról hogy ha ez mind meg is van, kell az a "plusz" dolog, amitől kialakul a szerelem. Kell a kölcsönös szimpátia, hasonló élethelyzet és gondolkodásmód...


Szummaszummárum lehet párod, csak engedj ezekből a dolgokból, illetve azokból amik ütik egymást. A királyfi a fehérlovon történet ez. Olyan nincs.

Ráadásul a tapasztalatom az, hogy ha meg is találod, lelépsz majd egy rosszfiúval, ill.rossz lánnyal, mivel gyakorta az elvárással szemben ezeknek az értékelése nincs meg. Nemtől függetlenül. :-)

Bocsi ha a pici lelkedbe gázoltam. :)))

2017. okt. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
A filmes részt kihagyhattad volna, akkor talán nem nevet ki senki :DDD
2017. okt. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!