Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet így párom ha ezeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így párom ha ezeket keresem benne?

Figyelt kérdés

Legyen intelligens

jó megjelenésű

jó illatú

tiszta

jó lehelletű

szép fogsorú

Jó testű

ne legyen arrogánsan határozott okostojás

nézzen eredeti nyelven filmeket

ugyanaz legyen a hobbija mint az enyém :)

legyen szeretetigényes,bújós (adjon is ha kap)

ne hisztériázzon

kölcsönös tisztelet és bizalom

ne akarjon mással szexuális kapcsolatot létesíteni

ha problémája van akkor ne tűnjön el/szakítson hanem beszéljük meg.



Több nem jut eszembe most nemeket szándékosan nem írtam.

Férfi is lehetek és Nő is



2017. okt. 7. 20:29
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
a sok rosszindulatú helyében nem akarnék lenni. Elég keserű emberek lehettek
2017. okt. 7. 21:23
 22/34 anonim ***** válasza:
88%
Mi? Keserűek??? Épp most röhögtünk egy jót, feldobtad az esténket. Gyere máskor is, gyere gyakrabban :)
2017. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
71%

Ha valaha uj baratot kene neznem, eskuszom nekem is kikotes lesz, hogy CSAK eredeti nyelven nezzen filmeket, mert mar utalok szinte filmeket nezni a parommal, illetve nem a filmnezest, hanem a filmet elore utalom az idiota, bena szinkronnal, nekem ez levesz legalabb 1000 pontot a film elvezeti ertekebol es meg egy jo film is maximum nezheto lesz. Egy melyebb mondanivalo pl abszolut nem jon at egy szinkronizalt filmbol. Egyetlen kivetel ha valami buta vigjatekrol van szo, annal tok nyolc, szinkronos-e vagy sem.

Szoval az hotbiztos, hogy soha tobbet nem jovok ossze olyannal, aki “nem olvas, a szinkronos jobb”!!!!!!

2017. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem tudom. Felsoroltad a legalapvetőbb tulajdonságokat, amelyek igazából az életfeltételek (tiszta, rendezett, ápolt stb), a legnagyobb marhaságokat (eredeti nyelven nézzen filmeket), aztán csodálkozol, ha kiröhögnek. Ari vagy.
2017. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
18%

Férfinek ítélem a kérdezőt, ellenben a többiekkel.

Nagyjából megfelelek a kritériumoknak, de a sikeres pártalálás nagyban függ attól, hogy a másik fél mit nyújt, ha már vannak elvárásai.

Na és persze a kémia.

Lehet, hogy eredeti nyelven hallgatja a filmet, de közben sosem fogod megkívánni igazán.

20/L

2017. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A legrosszabb ***** válasza:
67%
Kedves kérdező, van rajtad sapka? 😂
2017. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
jó jó jó jojó
2017. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek normális dolgok.


A közös hobbiért nem rajongok, mert eléggé magamnak való vagyok, és nem szeretek mindig a másik seggében lógni.


Az eredeti nyelv nekem nem azt jelenti, hogy felirat nélkül. Mondjuk angolt anélkül nézek, de franciát, svédet, dánt eredeti nyelven angol felirattal.

2017. okt. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
És ki elől futsz? A kurafik elől, vagy ők beakaszthatják? :D
2017. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehet. Ha ennyi mindent keresel valakiben, az élettel összeegyeztethetetlen bemetszést igényel. Még ha meg is felel, nem élné túl.

31/f

2017. okt. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!