Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Werk Akadémia középiskola...

A Werk Akadémia középiskola vagy főiskola? Egyáltalán melyik városban van? Teloról hiába keresem ezt sehol nem írja, bár lehet csak én vagyok ilyen hülye aki nem találja meg ezeket az infókat.

Figyelt kérdés
7.-és vagyok. Legkésőbb nyárra szeretném tudni hogy hova menjek tovább tanulni. Érdeklődöm a divat iránt. Mennék divattervezőnek,de nem tudok annyira rajzolni hogy felvételek. A stylis szakmához lehet egy kicsit több esélyem van. Az írás is nagyon érdekel, de szerintem nem jók amit írok. Az anyám meg mindenki más azt mondja menjek ügyvédnek, de a fojtonos másolás nem az én pályám. Kérlek segítsetek! Bármilyen iskolát írjátok akár ügyvédi sulit is csak legyen pár ajánlat. Minden komit számításba veszek. Előre is nagyon-nagyon köszönöm szépen a segítséget.
2016. febr. 13. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez "Akadémia", magukat felsőoktatási intézménynek mondják, szerintem OKJ-val egyenértékű papírt ad, ahogy látom. Azaz lesz egy szakmád, de ilyen papírral nem sokra mész, és nem is olcsók.. Még fiatalka vagy, ha érdekelnek ezek a pályák, menj művészeti szakközépbe, lesz egy kis alapod, onnan könnyebben bekerülhetsz RENDES felsőoktatásba.
2016. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!