Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ebből valami?

Figyelt kérdés

Megtetszett nagyon egy lány,aki nem messze lakik tőlem a környékem. Kb. 3-4x láttam már a környéken,de még csak villamoson. Nagyon aranyos külseje van, vörös haj, attraktív arc :D na szóval elhatároztam,hogy egyszer megszólítom majd, ha lesz rá alkalom. Viszont a múltkor volt szerencsém megtudni a nevét egy sráctól. Így utána néztem facen és gondoltam nem én vagyok egyedűl,aki egy nap ráír és talán észre se venné,ha írok, mert lehet napi 10 pali ír neki. Szóval először megpróbálkoztam egy álfacebookon,ahol nem volt képem ráírtam,hogy Szia, nagy meglepődésemre Vissza is írt ::D de persze ki gondolta volna,hogy ilyen közvetlen, mert fogékonyan beszéltünk facebookon. Elmondtam neki mindent. És azt is,h először miért álfacen írok neki. Szóval miután küldtem neki egy képet magamról mondta,hogy fiatal vagyok. én 20 ő meg 26 és már egyetemet is elvégezte. Először is gondoltam arra,hogy jobban értékelné,ha előtte személyesen megszólítom, mert az nem mindennapi és bátornak, magabiztosnak gondol :D de így is jó,ha nem nagyképű visszaírni. Szóval mondta,hogy nem lát rá sok reális esélyt a korkülönbség miatt. De én más vagyok mint a többi. egyszer,ha találkozok vele mindenképpen oda megyek hozzá és beszélünk mégha nem is lesz a csajom, nekem ő olyan lány,akivel fontos lenne egy jó kapcsolat is nekem :D nagyon karakteres a kisugárzása. Addig is esetleg még próbálkozhatok facebookon beszélni vele, bár jobban szerettem volna azt, akkor ha már személyesen megismertem. Csak tanácsokat szeretnék kérni,hogy mi lenne a legjobb ötlet erre? Egyébként mondta,hogy aranyos vagyok :D


Így is hosszú lett :D ha van valami kérdés még válaszolok, csak nem szeretek regényeket írni.



2017. szept. 26. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem sok mindent lehet erre válaszolni, mivel leírtad saját magadnak.


Annyi reményed van, hogy a nők kiszámíthatatlanok, szóval bármi lehetséges. Lényeg, hogy ne nagyon legyél azért csalódott ha nem fog sikerülni.

2017. szept. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát jót röhögtem így este, köszi :D


Figyu, még éretlen kisfiú vagy. Én "csak" 23 éves vagyok, de én is ezzel a szöveggel hajtottalak volna el hogy aranyos, cuki vagy...... Szerinted egy 26 éves NŐNEK, ismétlem, NŐNEK egy ilyen kis értelen, beszari kisfiúra van szüksége??????????


De álmodozni szabad :) Majd ha eltelik 5-10 év, már te is valamenyit férfiasodsz, és el jutsz oda hogy egy neked tetsző nőt nem ál facebukon hódítasz meg, hanem a való életben, de ehhez még fel kell nőnöd.


További jó álmodozást kisfiú :)


23N

2017. szept. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"De én más vagyok mint a többi" :D

Ha egyértelműen a korkülönbségre hivatkozott, akkor szerintem felejtős a dolog, ebből nem hinném, hogy enged.

2017. szept. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Beszélgessetek!

20 évesen nekem egy 32 éves leányzó mondta még első találkozás előtt, hogy végülis felelősséget kell vállalnia, mert még is egy 20 éves gyerek vagyok. Tovább beszéltünk, s második találkozón összejöttünk.


... Beszélgess vele!

2017. szept. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!