Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha megérintett a szerencse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megérintett a szerencse szele az egyik szerencsejátékban, és nem akarom hogy a párom ebből bármit is kapjon, akkor szakítsak vele minél előbb?

Figyelt kérdés

Mindketten kevés pénzből élők vagyunk, vidéken.Sok vita volt ezen,hogy ki mennyit dolgozik,mi mennyibe kerül,meg hasonlók.

Albérletben vagyunk.vagyis voltunk eddig, mert én már nem akarok albérletben élni.

Nekem valószínűleg nem kell ezután már melóznom, ha nem akarok, de ha keleltlen élményeim vannak a jelenlegi párommal, akivel csak együtt vagyunk és közösen egy albérletben lakunk, akkor célszerű lenne szemtől szembe megmondani neki, hogy vége?

vagy egy kicsit csavarosan adjam be neki, hogy ez a kapcsolat már hónapok óta rossz, és nem akarom folytatni?

A többit persze nem mondanám el neki, mert szerintem nem tartozik rá.

Titokban játszottam mindig, ő még ezt is leszólta, mert fölösleges, meg semmi értelme.

Ti mit csinálnátok?

Szóval nem élettársam, csak a barátnőm, akivel együtt vagyok.



#azéletjátékai
2017. júl. 20. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok házasok nem kapna belőle semmit,ha a kapcsolat nem jó szakíts vele,amúgy én is titkolnám ha hirtelen nagy pénzhez jutnék.
2017. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

milyen nagyságrend?


ha nincs szerelem pattanj meg és kész. nem tartozol neki semmivel, felnőtt emberként azt csinálsz amit akarsz.


Ha elegendő a saját önálló életre, akkor mond meg, neked nem jó ez a semmilyen kapcsolat, valódi érzelmekre vágysz, akit szeretsz és viszont szeret.


Adsz neki némi segítséget, hogy mégse totál szarban hagyod, és kész. Kalap, kabát.


Mennyire nagy összeg? Nem pontosan csak nagyságrendileg. Csak a kíváncsiság miatt :D

2017. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, ha őszintén mindent elmondasz neki. Ne vidd magaddal azt a terhet, hogy átvágtad, még hogyha fáj is. De az biztos, hogy nincs értelme vele folytatnod, ha már túl sok vita és meg nem értés volt köztetek. Kezd új életet, de zárd le a kapcsolatodat. Persze csak akkor, ha tényleg nem akarod vele folytatni.
2017. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Begyütt a tipmiksz?


Amúgy miért kellene szakítani? Csak ne meséld el neki.

2017. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy függ össze a nyeremény a szakítással, de oké. Lány vagyok, szoktam én is játszani, kisebb összegeket nyerni (eddig a maximum 200 volt), de sosem tudott róla a párom, meg nem is tartott rá igényt. Mert volna beleszólni... :D Olyan, mintha abba szólna bele, hogy mit egyek reggelire. Ez az én ügyem. Ha ő nem szokott, az meg az övé. Hátráltatni meg sosem fogom anyagilag, de nem is tartok el senkit, ahogy szerintem ez fordítva is így korrekt. Ha fordítva lenne, és a párom nyerne akár milliókat, csak az érdekelne, hogy ne szálljon el magától és legyen rám tekintettel úgy, ahogy addig. A többi az ő kasszája és az ő ügye.
2017. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Diavolino44 ***** válasza:
Miert van olyan erzesem, hogy csak varod a priviket, a csajoktol? ;)
2017. júl. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!