Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok ebből a lányból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok ebből a lányból kijönni, mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Regrol ismerem de sosem beszelgettunk nagyon. 2 hete volt egy kis barati iszogatas es oda jott el. Vegig egymassal voltunk hulyeskedtunk nevetgeltunk jol ereztuk magunkat.

Aztan tegnap elmentunk a haverokkal bulizni. Jott o is. Vegig ram maszott. Ha elmentem tancolni a tobbiekkel akkor rogton jott utanam. Setalgattunk tancolgattunk beszelgettunk es elmentunk a vegen kettesbe a helyrol setalas cimszo alatt kiulni egy stegre. Elegge forro volt a hangulat osszebujva aztan csak osszejott a csok, nyak puszilgatas stb.

Aztan benyogi hogy o nem tudna kettonket egyutt elkepzelni szerinte nem kell attol felni hogy mi osszejovunk. Nagyon meglepodtem. Kerdeztem hogy mibol gondolja ezt es mi az ami visszafogja. Valaszolt hogy a tarsasagom es hogy mas vagyok vele es ha a tobbiek is ott vannak. Beszeltunk errol hogy azert viselkedek ugy ahogy hogy szorakoztassam a tobbieket es en tisztaban vagyok azzal hogy felszines egy csapat ez es nem tartom en oket prioritasnak csak szorakozunk.

Lelkizett az exerol is egx sort es magarol is meselt sokat amitol kocsit tartok is hogy berak engem baratzonaba. Aztan momdta hogy ezutan a beszelgetes utan mar mashogy gondolkozik. Csak en nem tudom hogy ezt mire ertette. Kettonkrol vagy rolam vagy nem ertem.

A beszelgeteseink hangvetele is mas facebookon mint eddig, mar nem annyira kotekedos es flortolos mint volt.

Tehat lenyegeben akkor miert smarolt azzal az énemmel akirol azt gondolta hogy ugyse jonne ossze velem mert van egy velemenye rolam?

Nagyon ossze vagyok zavarodva es nem igazan akarom faggatni hogy nyomulosnak tunjek.


2017. jún. 24. 13:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Ehh, csak unatkozik a csaj, kell neki egy kis dráma, hogy történjen már végre valami, meg talán viszket a puncija. Te meg ne töketlenkedj. Ha meg akarod dugni, dugd meg. Komoly kapcsolatban én nem gondolkoznék egy ilyennel, de te tudod, ha neked ez kell, kezdeményezz. Ha meg nyíg meg félrebeszél, akkor kukázd.
2017. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon bejössz neki és el tudná képzelni veled a kapcsolatot, viszont szerintem azt gondolja, hogy az jó taktika, ha azt mondja, hogy nem akar semmit és nem akar összejönni veled. Mert a pasik többsége ettől menekül, ha meghallja azt a szót, hogy komoly kapcsolat..éretlen taktikázás.
2017. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nemsokára fogunk menni nyaralni páran és ottalvós lesz a dolog, nem tudom ezek után, hogy mit tervez kettőnkkel.

Szerintem, ha csak dugni szeretett volna egyet akkor teljesen rám mászik este kettesben, ami ugye nem történt meg.

Nem tudom, hogy mit kellene most tennem, én szívesen össze jönnék vele pedig. :/

2017. jún. 24. 14:17
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Nézd, próbálj meg tököket növeszteni, ha eddig nem sikerült. Komolyan azt várod egy lánytól, hogy még be is helyezze a kis pecsedet? Szedd már össze magad. Ha meg össze akarsz vele jönni, akkor kezdeményezz. Kb. eddig a csaj csinált mindent. Neked meg közben megaludt a szádban a tej.
2017. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Mondom mégegyszer, hogy elbizonytalanított ezzel a dologgal.

Mellesleg még én voltam a haverok által letolva, hogy ennyire azért ne nyomuljak már rá, szóval erről ennyit, hogy nem csinálok semmit.

2017. jún. 24. 14:32
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Ja, annyira nyomultál, hogy csók meg "nyakrapuszi" volt. Hány éves vagy? 15? Ha igen, akkor menj a tinik közé, ha meg felnőtt vagy, akkor szedd már össze magad.
2017. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Normális hangnemben is válaszolhatnál, hisz nem hiszem, hogy itt bárkinek is meg kell felelned vagy bizonyítanod, nem kell tenni a májert. Köszönöm.

2-3 hét "ismerkedés" után mi mást csinálhatnék? Gondolkozz már.

2017. jún. 24. 14:42
 8/19 A kérdező kommentje:
Ez nem volt válasz egyszer sem, hogy "szedd már össze magad". Konkretizálni kellene nem pedig ködösíteni.
2017. jún. 24. 14:43
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Ehh, hányszor leírtam már. Döntsd el, hogy mit akarsz és kezdeményezz. Ha meg akarod dugni, akkor ne csak a nyakát nyálazd össze, hanem dugd meg (Írjam le, hogy hogy kell.) Ha meg párkapcsolatot szeretnél, akkor hívd el egy rendes randira kettesben és mondd el neki ezirányú vágyaidat. Ne haragudj, de ha úgy nyomod itt, mint egy 15 éves szűzfiú, akkor mi mást feltételezhetnék, mint hogy egy 15 éves szűzfiú vagy. Amúgy teljesen normálisan válaszolok. Felkavartam a kis lelkedet?
2017. jún. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Várom értelmesebb emberek válaszát. Köszönöm a próbálkozásodat.
2017. jún. 24. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!