Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok ebből a lányból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok ebből a lányból kijönni, mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Regrol ismerem de sosem beszelgettunk nagyon. 2 hete volt egy kis barati iszogatas es oda jott el. Vegig egymassal voltunk hulyeskedtunk nevetgeltunk jol ereztuk magunkat.

Aztan tegnap elmentunk a haverokkal bulizni. Jott o is. Vegig ram maszott. Ha elmentem tancolni a tobbiekkel akkor rogton jott utanam. Setalgattunk tancolgattunk beszelgettunk es elmentunk a vegen kettesbe a helyrol setalas cimszo alatt kiulni egy stegre. Elegge forro volt a hangulat osszebujva aztan csak osszejott a csok, nyak puszilgatas stb.

Aztan benyogi hogy o nem tudna kettonket egyutt elkepzelni szerinte nem kell attol felni hogy mi osszejovunk. Nagyon meglepodtem. Kerdeztem hogy mibol gondolja ezt es mi az ami visszafogja. Valaszolt hogy a tarsasagom es hogy mas vagyok vele es ha a tobbiek is ott vannak. Beszeltunk errol hogy azert viselkedek ugy ahogy hogy szorakoztassam a tobbieket es en tisztaban vagyok azzal hogy felszines egy csapat ez es nem tartom en oket prioritasnak csak szorakozunk.

Lelkizett az exerol is egx sort es magarol is meselt sokat amitol kocsit tartok is hogy berak engem baratzonaba. Aztan momdta hogy ezutan a beszelgetes utan mar mashogy gondolkozik. Csak en nem tudom hogy ezt mire ertette. Kettonkrol vagy rolam vagy nem ertem.

A beszelgeteseink hangvetele is mas facebookon mint eddig, mar nem annyira kotekedos es flortolos mint volt.

Tehat lenyegeben akkor miert smarolt azzal az énemmel akirol azt gondolta hogy ugyse jonne ossze velem mert van egy velemenye rolam?

Nagyon ossze vagyok zavarodva es nem igazan akarom faggatni hogy nyomulosnak tunjek.


2017. jún. 24. 13:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%
Én leírtam a lényeget öcsém, ha te nem tudod felfogni, akkor sajnos menthetetlen vagy. Akkor majd a csaj eldönti, hogy mit akar veled kezdeni. Úgysem te irányítasz itt.
2017. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Várom értelmesebb emberek válaszát. Köszönöm a próbálkozásodat.
2017. jún. 24. 15:06
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
Lehet hogy kissé nyersen de Torma András leírta a lényeget, ennél egyenesebb választ nem fogsz kapni és igen tutyi mutyi vagy kér három hét alatt már rengetegszer elhívhattad volna randizni, akármi is a célod.
2017. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
Na ezt benyaltad kérdező:))))) Ajjaj, lehet, hogy csípős a Torma, de mégsem mond hülyeséget?:))))
2017. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%

Torma Andrásnak igaza van... akkor is, ha a stílusa nem a legmegfelelőbb.

30N

2017. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%
Én a keményebb nevelés híve vagyok. Annyit babusgatják ezeket a fiúkákat, hogy ez lesz az eredménye.
2017. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Te beszélsz nevelésről, akinek ez okoz örömet, hogy anonim emberek erősítették meg őt?

Ezt hívják szomorú életnek. :)

2017. jún. 24. 17:46
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne rontsd el a boldogságomat:))) Ha neked már úgysem jut.
2017. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Pedig ha tetszik ha nem, ez a megoldás. "Anonim emberek" nem fognak tudni dönteni helyetted. Ha kell a lány akkor kezdeményezz! Maximum pofára esel (lesz még ilyen), de ha nem akkor legalább lesz sikerélményed.


Van egy másik verzió: hagyod a francba az egészet és keresel egy olyat aki nem taktikázik és nyíltan meg lehet beszélni vele, hogy mit szeretne.

2017. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!