Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ebből a kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből a kapcsolatból lehet valami?

Figyelt kérdés

Most idén érettségiztünk és nagyon jó barátok vagyunk (fiú - lány barátság) és össze fogunk költözni, mert mind ketten egy városban fogunk tanulni, csak más szakokon. Az együttélés során esélyes az, hogy komolyabb párkapcsolat alakuljon ki köztünk? Vagy nem ajánlatos ilyen helyzetekben kezdeményezni? Eléggé tanácstalan vagyok, ráadásul még szűzként nem kerültem ilyen szituációba.

19/F



2017. jún. 18. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Összeköltözés?? Te mázlista! Ott bizony szex lesz folyamatosan...
2017. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szexuálisan nem vonzódik hozzád, akkor buktad. Mióta vagy a barátja?
2017. jún. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Körülbelül egy fél éve vagyunk nagyon jó viszonyba. Nem egyszer fordult már elő, hogy Szegeden, mikor nyílt nap volt, akkor vele aludtam. Első alkalommal én kérdeztem, hogy aludhatok-e vele, másodjára felajánlotta. Akkor ezt most vegyem úgy, hogy zöld utat kaptam? Eléggé pancsernak érzem magam...
2017. jún. 19. 06:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem javaslom az összeköltözést. Ha én összeköltöznék a legjobb barátommal, aki pasi, előtte mindketten tisztáznánk, hogy nem akarunk egymástól semmit. Ugyanis a közös albérlet, számlák közös fizetése, stb. eléggé korlátozná a lehetőségeiteket, ha esetleg kiderül, hogy az egyik fél többet akar, albérletet meg nem olyan könnyű találni egyik napról a másikra (lásd kaució). Te pedig már most többet akarsz a lánytól, nem vagy vele őszinte. Ha össze akarsz vele jönni, akkor előbb randizzatok, ismerjétek meg egymást, néha aludjatok együtt, és majd UTÁNA költözzetek össze. Az egyetemen mindketten szabadnak fogjátok érezni magatokat, úgy érzitek majd, hogy kitárult a világ, és talán az ellenkező neműek között is körülnéztek. Gondoljátok át és őszintén beszéljétek ezt meg.
2017. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Köszönöm, hogy megosztottad velem a véleményed, szerintem teljes mértékben igazad van! Már régebben is el kellett volna hívnom randira, hogy jobban megismerjük egymást. Bár mindig ott lebeg előttem az a kimenet, hogy elrontom a randival a kapcsolatunkat és akkor ugrott a barátságunk és egyben az albérlet is. Ha meg mégis passzolnánk egymáshoz, akkor az mindkettőnk számára nagyon nagy előrelépést jelentene. Igazából sose voltam egy nőcsábász, olyan típus vagyok, aki hosszú távra tervez.
2017. jún. 20. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló vagyok. Igazad van, hogy egy randival könnyen felborulhat minden, de ha belegondolsz, lehet, hogy ő tényleg csak egy nagyon jó, esetleg legjobb barátként tekint rád. Megeshet, hogy beleszeret valakibe az egyetemen, te pedig úgy élnél vele egy lakásban, hogy szereted őt, de ő másért van oda. Neked is rossz lenne és neki is. Ezért lenne célszerűbb, ha randira hívnád, vagy csak leülnétek átbeszélni a dolgokat, úgy senkit nem érhet meglepetés. Szurkolok azért, hogy minden úgy alakuljon, ahogyan szeretnéd! :)
2017. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem, hogy minden rendben lesz :)
2017. jún. 21. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!