Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogy lépnétek ki ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy lépnétek ki ebből a "se veled se nélküled" kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve húzódik a "kapcsolatom" egy sráccal, sajnos úgy érzem nem haladunk előre, pedig én szeretnék. Régóta ismerem már, pár éve nagyon jó barátok voltunk, de akkor mindkettőnknek volt másik párja, majd miután azoknak vége lett, annyira passzoltunk ezzel a sráccal, hogy úgy döntöttünk megpróbáljuk együtt, azt gondoltuk mi végre egy tuti jó párost alkotnánk a szörnyűséges előző kapcsolataink után. Talán most kezdem először belátni, hogy tévedtünk. Miután összejöttünk 2 hétig volt csak csodás minden, aztán elkezdett eltünögetni, nem válaszolt a hívásomra, nem kérdezte, hogy mi van velem, nem érdeklődött sosem hogy mikor találkozunk stb. Persze korábban sem volt az a nagyon kíváncsiskodó típus, de azért volt arra is példa, hogy átutazta értem a fél országot csakhogy láthasson. Elmondtam neki, hogy engem ez eléggé zavar, de ő lerázott annyival, hogy ő igyekszik, és többet nem kívánt beszélni erről. Na szóval arra gondoltam sebaj, amíg a személyes találkozóinkon úgy érzem, hogy minden okés addig nem "hisztizek" ilyen kis apróságokon, de úgy döntöttem azért tesztelgetem egy kicsit, ezért miután megelégeltem már, hogy folyton csak én keresem, gondoltam megvárom míg végre ő fog. 3(!!!) hónap telt el úgy, hogy semmi hírt nem hallottam róla, majd írt, bocsánatot kért, és azt mondta, hogy ő folytatni akarja, adjak neki még egy esélyt. Hát adtam. Végre ő kérdezett a találkozónk időpontjáról, érdekelte milyen napom volt, felváltva kerestük egymást, és én boldog voltam, hogy végre minden rendben. De sajnos csak 1 hónapig tartott ez a boldogság, aztán megint eltűnt, 2 hétre. Majd újabb bocsánatkérés, újabb esély, és ez a körforgás megy már egy jó ideje. Próbálnék vele beszélni erről, de ő nem akar, hisztizésnek veszi ha már csak megemlítem a témát is, pedig én úgy gondolom komoly gondok vannak, menteném még vele a menthetőt - ha hagyná. Fogalmam sincs hol a hiba, el vagyok keseredve, úgy érzem én már mindent megpróbáltam, de ő nem partner semmiben. Mindig arra gondolok, hogy ha még egyszer eltűnik minden szó nélkül napokra, akkor már nem fogadom vissza, de aztán mégis valahogy mindig kikönyörgi magának az újabb esélyt én pedig mindig reménykedek, hogy na majd most végre másképp lesz, talán megváltozik, talán olyan lesz minden mint régen. Abban biztos vagyok, hogy nincs másik nő a dologban, de így végképp nem értem miért csinálja ezt velem. :(


Most ott tartunk, hogy 16 napja nem láttam, keres minden nap a facebookon, beszélünk már szót, és mindig elújságolja mennyire unatkozik, de amikor felajánlom neki, hogy találkozzunk akkor "pont nem ér rá", viszont mindig tartja bennem a lelket, hogy "majd holnap"... Én nagyon szeretem őt, nemigazán szoktam feladni az életben semmit, de komolyan megkönnyebbülne a lelkem ha ő végre szakítana velem, vagy nem keresne többet, mert akkor legalább tudnám, hogy végre vége. De így még mindig egy kicsit reménykedek... Hogy vegyek erőt magamon?


2016. jan. 21. 20:54
 1/7 anonim válasza:

Szerintem jól tennéd, ha TE állítanád választás elé, meddig akarod még ezt húzni? Igenis neked kellene a sarkadra állni és NEM HAGYNI, hogy bárki is sportot űzzön az érzelmeidből! Az ilyen ember nem kicsit érzéketlen, mit akarsz tőle? Tán egy életet akarsz rá építeni?


Ne haragudj a határozott hangnemért, tudom hogy az érzelmek ellen nincsenek észérvek, de ha ezt hagyod és nem állítod választás elé. sose lesz vége. És ahogy a szavaidból kivettem, te sem ezt akarod. Ne légy áldozat kedves hölgy.

2016. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha végleg kilépsz belőle, az a legjobb.
2016. jan. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia en a helyedbe azt csinalnam ha ir ne irj vissza ha hiv ne reagalj... Es 1-2het itan dobd ki hogy erezze hogy mit csinalt veled en ilyen bosszu allo tipus vagyok en megcsinalnam nehez mer szereted de erosnek kell lenni
2016. jan. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azonnal hagyd ott, Te szakítsd vele. Egy ilyenre az élet semmilyen területén nem lehet számítani, jövőt alapozni sem lehet rá. Ha valóban szeretne nem tenne ilyet veled.
2016. jan. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a problémád teljesen jogos és az hogy hisztinek veszi hogy te erről beszélni akarsz az súlyos dolog. Bármennyire is szereted tisztáznod kell magadban hogy mit is vársz ettől a kapcsolattól és ahhoz tartanod magad. Egy ilyen megbízhatatlan emberrel akivel még a problémáidat sem tudod megbeszélni felnőtt ember módjára hosszú távon nem érdemes kezdeni. Ha bele tudsz törődni hogy ez csak ilyen ha épp úgy van szexelünk kapcsolat akkor rendben de a szavaidból úgy veszem ki hogy te nem épp erre vágysz.
2016. jan. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fish1 ***** válasza:

Miért vagy annyira ostoba, hogy hagyod magad madzagon rángatni?

Ez a pasi sosem szeretett, mert egy szerelmes ember nem így viselkedik.

Megváltozni nem fog, mert azt látja, hogy bármikor megteheti azt, hogy eltűnik egy időre, majd sír-rí egy kicsit, te úgyis visszafogadod, következmények nélkül.

Miért neki kellene kimondani a végszót? Miért nem teszed meg te? Neki kényelmes ez, hogy talált egy balekot, akit akkor akaszt le a szögről, amikor ő akarja. Azt, hogy te mit szeretnél, nagy ívben lekakilja.

Mit vársz egy ilyen kapcsolattól, mit remélsz?

2016. jan. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

annyi eszed van mint egy darab botnak.

ilyen szintű kihasználást csak egy nagyon ostoba ember hagy.

komolyan legyen már annyi tartás benned, hogy nem hagyod magad pincsi kutya módjára rángatni.

29F

2016. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!