Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kapcsolatból barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatból barátság?

Figyelt kérdés

Fél évig voltunk együtt, de nem nevezném igazi kapcsolatnak, inkább pótléknak éreztem magam, nem igazán foglalkozott velem. Voltak érzéseim iránta,(épp ezért a szex sem volt olyan, úgy éreztem hogy csak használ, ritkán sikerült elélvezni) nem bírtam tovább lelkileg, befejeztem vele.

Egy kis idő után, vmiféle barátságba ment át, majd később az extrák. Gondolván hogy tudom kezelni a helyzetet.

De már olyannyira beledöglök, hogy csak barátot lát bennem!! És egyszerűen nem tudok nemet mondani neki.

Tudom hogy csak azért hív el, mert nincs jobb dolga, ha szexelünk is csak azért, mert nincs más (az sem kizárt hogy hébe hóba van neki vki) Nappal húgom, este dugom szituáció!

Majdnem minden nap felhív, elhív ebédelni magához, vagy csak úgy ... akkor nem szexelünk. Akkora kérdőjelek vannak bennem!!!

Ez nem barátság, csak kihasznál, egy tartalék vagyok :/

És nem vághatok semmit a fejéhez, mert ugye nem kötelező.

Hiába van, hogy tényleg csak barátok vagyunk, ami jó is lehetne, .. ha nem akarna szexelni, .. mert ott felborít bennem mindent. És képtelen vagyok nemet mondani, hisz énis kívánom! :/

Gondolatban már azon agyaltam hogy elmondom neki, hogy érzéseim vannak, ... de nem akarok még nagyobb hülyét csinálni magamból!

Ha megszüntetem vele a kapcsolatot, kérdőre vonna, hogy miért??

Néha úgy érzem patt helyzet. Pedig csak azt kellene csinálnom, hogy elhajtom és kész, .. vígan élném az életemet. Más pasiba bele sem merek/akarok nyúlni, míg Ő itt van!


Segítenétek ezt a helyzetet megoldani???

köszönöm

31/n


2015. aug. 16. 11:20
 1/2 Blade Bone ***** válasza:
Ez nagyon durva szerintem. Hajtsd el inkább ha úgy jobban éreznéd magad. Ez nem állapot!
2015. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mond el neki, hogy mit érzel. Hülyét csinálsz magadból??? Kinek is felelsz? Így szenvedsz. Lehet, hogy ő is érez csak hülyén mutatja ki. Beszélj a pasikhoz beszélni kell. Nem vagyunk gondolat olvasók.

25/f

2015. aug. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!