Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tényleg nem felsőbbrendű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg nem felsőbbrendűek a férfiakhoz képest?

Figyelt kérdés
Sokunk annak látja őket, és ez zavaró az ismerkedésben. Sokkal szebbek és okosabbak nálunk. Ők is választanak párt, nem a férfiak. Múltkor egy jó nő célzott valamire, én pedig észre sem vettem, annyival butább vagyok.

2017. szept. 26. 17:35
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
10-es, a nők máshogy okosabbak, a hétköznapok szintjén. Engem nem ijesztenek meg az intelligens nők, kevesen intelligensebbek nálam, de a hétköznapokban a nők sokkal okosabbak, és simán átvernek minket.
2017. szept. 26. 18:37
 12/19 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés...


Ami azt illeti nehezen lehetne bármelyik nem felsőbbrendűbb a másiknál, mivel a kettő együtt képes csak a fajfenntartásra. Ezek után ez elég 50-50 felállásnak tűnik, ha a természet törvényeit nézzük.

2017. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nyugi, a kérdésed értelmi szintjéből adódóan tőled mindenki csak okosabb és értelmesebb lehet!!


Ha meg valami kínod van saját magaddal, akkor meg ne legyél lusta változtatni rajta.

Pl. nem vetted észre a jeleket? Olvass utána a metakommunikációnak!

2017. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
9%

Nem. De vannak felsőbbrendű meg alsóbbrendű emberek. Ennyi.

23/N

2017. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

"a kérdésed értelmi szintjéből adódóan tőled mindenki csak okosabb és értelmesebb lehet!!"

A válaszod értelmi szintjéből adódóan nem vagy túl értelmes, a kérdésnek ugyanis semmi köze az értelmi szinthez.

2017. szept. 26. 19:04
 16/19 anonim ***** válasza:

Újat mondok: nem.

A párválasztás pedig mindkét félen áll. Hiába választ egy nő egy férfit, ha a férfi nem akarja őt. :"D

Illetve vannak butább és okosabb nők is egyaránt. Ha feszélyez egy okos nő jelenléte, akkor simán találsz olyat, aki kevésbé jó gondolkodó, mint te.



21/L

2017. szept. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Érzelmi inteligenciában magasabban vannak. De amúgy sok féle agyi/inteligencia szintű nő meg férfi van.
2017. szept. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Egyébként kérdező, te mit értesz "okos" alatt?

Magas IQ? Attól még lehet műveletlen sötét proli valaki.

Művelt? Attól még lehet életképtelen szerencsétlen.

Kiváló szakember? Attól még más szakterületen lehet buta mint a föld.

2017. szept. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ezzel te csak a saját sikertelenségedet akarod megindokolni, letolni magadról a felelősséget.

De amúgy igaz, hogy sok (jellemzően önbizalomhiányos) fiú/férfi tekinti őket felsőbbrendűnek, de ez nyilvánvalóan butaság. Én is ilyen voltam, kinőttem. Neked is ezt kéne, nem elfogadni és terjeszteni a hülyeséget.

2017. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!