Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, hogy viszonyultok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogy viszonyultok az előnytelen külsejű, de nagyon magabiztos, határozott férfiakhoz?

Figyelt kérdés

Az illető férfi csúnya, alacsony, túlsúlyos, de - például mert szakmai téren nagyon jól mennek a dolgai - nagyon magabiztos, határozott, van "kiállása". Ha valaki nem túl vonzó külsővel rendelkezik, a férfias kisugárzásával tud kompenzálni a nőknél? Vagy egy ilyen mindegy, mit csinál, már a külseje alapján "elbukta a csatát"?


Ha egy ilyen bepróbálkozik nálatok, hogy reagáltok? A külső nyomja el a belsőt, vagy a belső a külsőt?



2017. máj. 24. 08:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Nekem mindig a belső számított elsősorban (jöhetnek a nőgyűlölő leszavazók), a párom sem jött be az elején külsőre, de borzasztóan megtetszett a személyisége és lassan beleszerettem.

Szerintem, ha a magabiztosság nem jár arroganciával és azzal, hogy a másikat el akarod nyomni, illetve nem olyan alacsony vagy, hogy egy átlagos nőnél is 5-10 centivel kisebb (<165 cm), akkor van esélyed.

2017. máj. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Atlagos, nem feltuno kulsot tud ezzel "kompenzalni". Ha alapbol taszit mert pl kover, akkor nem lesz vonzobb emiatt, maximum jo arcnak fogom tartani.
2017. máj. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk könnyebb lenne pontosan valaszolni, ha linkelnél egy fotót, hogy kövér alatt milyen kövéret értesz, mert a túlsúly sok embernek kizáró ok, mindkét nemben.
2017. máj. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%

Pont ebben a helyzetben vagyok, megismertem egy nem épp előnyös külsejű férfit, eleinte nem is tetszett, de a személyisége és a stílusa miatt már nagyon vonzónak találom.

Határozott, humoros, magabiztos... ez nagyon sokat számít, higgyétek el! :)

2017. máj. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tehát ha férfiszámba adott esetben nem is veszitek, de mindenképp jól jön ki végül a dologból, mert "jó arc" még lehet belőle. Azért az is a sikerélmény egy fokozata, bár nem a legfelső:)
2017. máj. 24. 08:47
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nálam a belső elnyomja a külső előnytelenségeket.
2017. máj. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#2vel ertek egyet.A parom sem jott be az elejen, de a szemelyisegevel es a hatarozottsagaval meg talalkozas elott levett a labamrol.De o nem tulsulyos es abszolut megszeretheto a kulseje.
2017. máj. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki túlsúlyos, az nálam kapásból kilőve. Én sportos vagyok, vékony, nem tudnék páromként tekinteni egy olyan emberre, aki lusta és nem érdekli az egészséges életmód, étkezés. Nálam alapból az is fontos, hogy valakihez vonzódjak külsőre, meg legyen a kémia, utána jöhet az ismerkedés.
2017. máj. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Küldenél egy hasonló képet, hogy mennyire vagy túlsúlyos?
2017. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A párom is alacsony (nálam is kcsit), van kevés pocakja, és kopaszodik, de piszok határozott, és mindig tudja, mit akar.

Maximálisan megbízom benne, bármilyen helyzetből kibeszéli magát, mert okos.

Emellett imádom a pillantását, a sötét-világoszöldes szemét, a mosolyát a hangját...

Pedig kissé fenntartásokkal álltam hozzá az első pár órában, aztán lassan beleszerettem. :)


A kapcsolatban egyenrangú félként kezel, szeret, tisztel, az ágyban pedig tudja, mit akar, és hogyan érheti el - szenvedélyes, de egyáltalán nem erőszakos, és 1-2 csókocskával megőrjít :)

2017. máj. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!