Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, hogy viszonyultok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogy viszonyultok az előnytelen külsejű, de nagyon magabiztos, határozott férfiakhoz?

Figyelt kérdés

Az illető férfi csúnya, alacsony, túlsúlyos, de - például mert szakmai téren nagyon jól mennek a dolgai - nagyon magabiztos, határozott, van "kiállása". Ha valaki nem túl vonzó külsővel rendelkezik, a férfias kisugárzásával tud kompenzálni a nőknél? Vagy egy ilyen mindegy, mit csinál, már a külseje alapján "elbukta a csatát"?


Ha egy ilyen bepróbálkozik nálatok, hogy reagáltok? A külső nyomja el a belsőt, vagy a belső a külsőt?



2017. máj. 24. 08:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.

Az exem jobb testű, "helyesebb" férfi volt, de mindenben bizonytalan, saját vélemény híján, és kb. soha nem állt ki kettőnkért, mert jaj, konfrontálódni kell. A barátai véleménye volt az első, aztán az anyjáé, és végül a KÖZÖS kommunikáció.

Szóval okés, hogy jóképű, meg izmos (de nem erős, pl.), de ez a teszetoszasága egyszerűen... hülyét kaptam tőle, és frusztráló volt. Folyton az volt az érzésem, hogy a barátai egyetlen szavára elhagyna - és úgy is lett, végül.


Ennek két éve, és azóta sincsen senkije (előttem is egy kapcsolata volt 19 évesen, és ennyi), és ilyen természetteé nem is lesz.


Persze, a barátok is fontosak, a páromnak is, de a kettőnk problémáját velem beszéli meg... meg bárkivel van baja, nem sunnyog (mint ex), hanem eléáll és közli - nem is szeretik sokan ezért a szokásáért, de nála nyíltabb emberrel nem találkoztam, amit becsülök benne, és engem is jó irányba visz :)

2017. máj. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy adonisz legyen de hozza ki magából a maximumot. A magasság ellen nem tudsz mit tenni, de a túlsúly ellen tudsz. És aki ennyire elhanyagolja magát, az számomra nem szimpatikus akármilyen jó humora van, csak barátság lehetne.
2017. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Csak elméletben vàlaszolok, nem ismerkedem évek óta senkivel. Nàlam egy alacsony (180 centi alatti pasi) mindenképp kilőve. Ez nekem az alsó hatàr. A túlsúlyt nem tartom akkora dràmának. Nyilván ne legyen 150-200 kg mert az màr kóros elhízás, de önmagàhoz, a magassàgàhoz mérten 10- 25 kg plusszal semmi bajom. A kockàs hasak sosem jöttek be. Inkàbb egy kis pocak.

Egyébként ha arcra nem kifejezetten tetszik egy pasi csak pl közömbös, akkor belsővel, jó személyiséggel, humorral még vonzóvà vàlhat szàmomra, viszont ha egyértelműen nem tetszik, taszít akkor semmi esélye.

2017. máj. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!