Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tényleg nem felsőbbrendű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg nem felsőbbrendűek a férfiakhoz képest?

Figyelt kérdés
Sokunk annak látja őket, és ez zavaró az ismerkedésben. Sokkal szebbek és okosabbak nálunk. Ők is választanak párt, nem a férfiak. Múltkor egy jó nő célzott valamire, én pedig észre sem vettem, annyival butább vagyok.

2017. szept. 26. 17:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Nalad ezek szerint igen :D
2017. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Normális embereknél nem - írom nőként. Egyáltalán nem egészséges valakit piedesztálra emelni.
2017. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, én szeretem ha a férfiak piedesztálra emelnek, de nem hangoztatom, csak jól esik.

Ettől függetlenül nem tartom a női nemet felsőbbrendűnek, mert nem az!

2017. szept. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Tényleg nem.


"Múltkor egy jó nő célzott valamire, én pedig észre sem vettem, annyival butább vagyok."

Hát igen, a kérdésed alapján üvölt belőled hogy mennyire buta vagy, így nem is csoda ha ilyeneknek hiszel.

Semmi baj, hidd el sok lány szereti az ilyen papucs fiúkat.

2017. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Okosabbak ? Te megnézted a világ nagy talalmanyait és azt hogy férfi vagy nő találta e fel ? :)) Érdemes lesz átnézni.


Nem okosabbak csak mások :))

2017. szept. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Abszolút nem jó ez a felfogás. Számomra (és fogadjunk más számára is) hátráltató ez a mentalitás az ismerkedésben.
2017. szept. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"a kérdésed alapján üvölt belőled hogy mennyire buta vagy"

Válaszod alapján üvölt belőled a rosszindulat. Nem baj, sok nő hasonlóan rosszindulatú. Bár itt a butaság is felmerül.

2017. szept. 26. 18:15
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen, van, amiben mi vagyunk a jobbak. Magabiztosabbak, erősebbek vagyunk (rövid távon), erkölcsben, egyenességben is jobbak, na meg ambíciókban (lásd találmányok).
2017. szept. 26. 18:20
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan itt tartunk szellemileg 2017-ben, Európa szívében?

Egyik nem se felsőbbrendűbb a másiknál.

Vannak okosabb emberek, és butább emberek. Ennyi.

N

2017. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A női nem nem felsőbbrendű a férfi nemnél, és (akármennyire is fáj ez sokaknak) a férfi nem sem felsőbbrendű a nőknél, annak ellenére sem, hogy a történelem nagy részében nem engedték a nőket a tudományok közelébe.

Vannak nők, akik okosabbak nálad, és vannak, akik butábbak, szóval ha megijeszt az okos nők társasága, akkor kereshetsz olyanokat, akiket túlszárnyalsz értelmileg...

2017. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!