Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/fiúk ti visszautasítaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk ti visszautasítanátok valakit azért, mert nem volt még párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel ismerkedtek valakivel, minden rendben zajlik utána kiderül, hogy nem volt még szerencséje egy normális párt találnia. Ez taszítana titeket?
2017. szept. 22. 20:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azért is érdekel, mert én még nem nagyon találkoztam ilyen párjelölttel... szóval mesélj nyugodtan!
2017. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
19%

Őszintén? Igen.

Mindig csak komoly kapcsolatot kerestem, és semmi kedvem nem lenne ahhoz, hogy 1-2 év múlva kirúgjon vagy megcsaljon, mert neki még élnie kell, tapasztalatot szereznie, másokkal is járni stb. Ugyanezért szűz fiúval se jönnék össze.

2017. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%

# 12/12 Lehet, igazad van. Én, viszont már voltam több nővel, ezért, nem nagy dolog kapcsolatba néha mással lenni.

Pont, mert már mindegy, 10, vagy 11.

2017. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ma a hulye kérdések világnapja van? :O
2017. szept. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
29 volt a férjem, amikor összejöttünk. Kb egy évig tartott, mire sikerült rávennem, hogy ha problémája van, mondja el, és hogy ne aggódjon azon, hogy mi lesz, ha veszekszünk valamin, mert attól még ugyanúgy szeretjük egymást. :) Soha, senkivel nem voltam még ilyen boldog, mint az elmúlt 10 évben vele, tapasztalat ide vagy oda. :)
2017. szept. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem a volt férjem 21 éves volt (nem volt azelőtt párkapcsolata) én meg 19 (1 rövidebb és 1 hosszabb párkapcsolattal), tehát egyikünk sem volt egy hú de "tapasztalt", amikor összejöttünk. Ez nem is volt fontos egyikünknek sem. 10 évig voltunk együtt és ez volt és azt hiszem ez is marad az egyik legszebb kapcsolatom az életemben.
2017. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Igen, mert 28-29 évesen valami nagy zűr van azzal, aki nem tudott egy embert sem felszedni/megtartani.


Exemnek is én voltam az első, hát, tönkre is tett, mert foggalma nem volt, mi fán terem egy PÁRkapcsolat. Mndenért a barátaihoz rohant, velem semmit nem beszélt meg.


Na, két éve szakítottunk, ő azóta is egyedül van, én meg szerencsére találkoztam egy normális, ezen a téren is tapasztalt férfival.

2017. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Rólam van szó. 27 éves vagyok és még nem találtam olyan lányt aki viszonozta volna a közeledésemet. Olyan esetek voltak, hogy kellettem lányoknak, de ők nekem nem tetszettek. Mostanában ez van. Lejjebb meg nem szeretném adni, mert azzal nem csak magamnak ártanék hanem neki is. Nincsenek magas igényeim csak annyi, hogy arcra, testre tetszen, vonzon külsőleg is, legyen kedves, megértő, emberséges, tudjon szeretni, őszinte legyen, ne legyen előítéletes és ne játszmázzon, úgy érzem nem kérek sokat.

Egyik válaszolónak üzenném én is mindig komoly párkapcsolatban gondolkoztam és hidd el nagyon megbecsülném azt a lányt, aki bejönne mind külsőre mind személyre és ezt viszonozná is. Amúgy is én sokkal jobban értékelem a komoly emberi kapcsolatokat, ezért is van egy barátom. Hülyeség abba belegondolni, hogy úgyis félrelépnék, nem attól függ, hogy előtte hány kapcsolatom volt.

2017. szept. 25. 07:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!