Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/fiúk ti visszautasítaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk ti visszautasítanátok valakit azért, mert nem volt még párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel ismerkedtek valakivel, minden rendben zajlik utána kiderül, hogy nem volt még szerencséje egy normális párt találnia. Ez taszítana titeket?
2017. szept. 22. 20:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Még is, miért taszítana?
2017. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Max. azért, mert abnormálisan sok volt neki :D
2017. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Heart of Darkness ***** válasza:
94%
Nem, ez önmagában nem jelent semmit.
2017. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Akkor utasitanam vissza, ha emiatt egy bena balfassz, de ha minden jol megy a randikon, akkor nyilvan nem az.
2017. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem, családot alapítottam ilyennel, ráadásul úgy, hogy fiatalabb tőlem és előtte ért véget egy 7 éves kapcsolatom
2017. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A legrosszabb ***** válasza:
25%
Igen.
2017. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%

Hogy teljesen őszinte legyek 30 körül ez azért ad némi aggodalomra okot.

Volt ilyen próbálkozásom, mikor ez elhangzott, emiatt eszembe se jutott visszautasítani, de aztán sorra jöttek azok a problémák, gátlások, ami miatt nekem ez túl nagy falat volt és elváltak útjaink.

2017. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Ha 30 körüli, azért elgondolkodnék rajta, hogy vele lehet valami. Semmi rosszra nem kell gondolni, hanem például olyasmik , hogy nem kompromisszumkész vagy szereti a válozatosságot vagy erően horkol, haha.
2017. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha minden rendben zajlik, akkor miért utasítanám el?


Viszont ezen már én is gondolkodtam, hogy mi van ha nála vannak gátlások? Például én tökre benne lennék, de ő maga teremt akadályokat azzal, hogy folyton parázik a dolgokon...? Igen és lehet emiatt kevésbé kezdeményező, vagy hasonlók, ami akaratlanul is éket verhet két ember közé..

2017. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Amúgy rólad van szó? Hány éves vagy? Leírnád egy kicsit bővebben?
2017. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!