Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek párkapcsolata van, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek párkapcsolata van, az értékes ember? Mivel nekem nincs, így én nem vagyok az?

Figyelt kérdés
Anyám azt mondja, hogy miért csinosítom magam, öltözöm ki szépen, ápolom magam, hogy ha úgy se néz rám senki.
2017. aug. 2. 08:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyád egy bántalmazó ember.
2017. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

király anyád van...

fogd a cókmókot és költözz el. MOST!

De egyébként erre férfiként én is gondoltam nem egyszer.

Nem éreztem magam egész embernek hogy tudtam nincs senkim.

folyamatosan marcangoltam magam, hogy lehetek ekkora lúzer, hogy nem tudok felmutatni egy kapcsolatot sem miközben már kb fél éve egyedül vagyok (volt egy szexkapcsolatom pár hónapig de ennyi)

sokan aztmondják hogy magaddal kell megbékélni, és elfogadni magad, utána lesz esélyed kapcsolatot kialakítani. ez nekem sohasem ment.

2017. aug. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha slampos lennél, akkor meg az lenne a baja. Mondd meg, hogy te így tetszel magadnak a tükörben. Addig jó, amíg nem másoknak akarsz megfelelni, hanem saját magadnak.
2017. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenki egyedül is ugyanolyan értékes és ezt nem egy kapcsolat határozza meg.
2017. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az értékeidet nem egy másik ember határozza meg, még akkor sem ha az a párod. Teréz anya értékes ember? És a dalai Láma? Nekik sincs párjuk. És sokaknak nincs párja, akik élik az életüket, ápolják az emberi kapcsolataikat, odateszik magukat a munkahelyükön, és értékes, szerethető emberek.

Az emberi értékeidet te magad tudod előhozni azzal ahogyan az életedet éled. Nekem szimpatikus az hogy törődsz magaddal, ápolod magad akkor is ha nincs párod. Mert így önmagad számára vagy elfogadható és kellemes. Én a helyedben megmondanám anyádnak, hogy szánalmas az a nő akik csak azért ad magára, mert van mellette egy férfi. Egy igazi nő mindig nő, egyedül egy szobában is. Anyád valóban bántalmazó ember, lelkileg ez megalázó és öntudatlanul ugyan, de aláássa az önbizalmadat. Költözz el ha tudsz, tarts tisztes távolságot tőle és a véleményétől. Ha meg jön a hülyeségeivel bármikor, mondd meg neki hogy felnőtt ember vagy, nem vagy köteles hallgatni a negatív megjegyzéseit. Vagy csak mosolyogva kérdezz rá: Hogy vagy anyukám, szép napod van? Tereld el a témát és mutasd meg neki, hogy te pozitív vagy és boldog. Akkor is ha ő ezt nem értékeli vagy nem akarja. És társ nélkül is. És egyszer majd az is lesz, ha itt az ideje.

2017. aug. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
Én is így vélekedek magamról egy kicsit de már kezdem leszаrni ,és elfogadni az életet így negatívkodás nélkül.
2017. aug. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Anyádnak gratulálni tudok. Csodálatos szülő és jó felfogása van, ha szerinte a magunkra fordított idő és igényesség azt szolgálja, hogy másoknak megfeleljünk és társat találjunk. Teljesen más úgy kilépni utcára vagy bárhova, hogy tudod, csinos vagy, kihoztad magadból a maximumot. Ad egy önbizalmat, jól indul a nap, stb. Anyukád házasság után már nem foglalkozott magával? Vagy régebben ugrált kapcsolatról kapcsolatra mert saját maga értékét csak úgy látta, ha van mellette valaki? Szerinte az élet értelme az, hogy az ember férjhez menjen?

Anyukád valószínűleg a Büszkeség és balítélet Mrs. Bennet-je. Eléggé régimódi...

2017. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A párkapcsolat önmagában semmiféle értéket nem képvisel.


Próbálj meg nem az anyádra hallgatni. Nem tudom, hogy miért viselkedik így veled, de se engedd, hogy így rombolja az önbizalmat.

2017. aug. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem anyád azt akarja, hogy ne is nézzen rád senki.
2017. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

amúgy attól nem vagy értékes,m nem tartod magad annak.

és emiatt nincs kapcsolatod sem.

2017. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!