Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak/fiúk! Mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk! Mennyire zavar titeket, ha egy lány szeret sminkelni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya anélkül is, és meg is tudok lenni nélküle, ha arról van szó (nyilván sport közben, kirándulásnál, stb. nem előnyös), de szeretek kísérletezgetni különböző sminkekkel, meg "alkotni". Igyekszem mindig alkalomhoz illően sminkelni, meg nem is ekörül forog az életem, eddig nem is volt rá negatív megjegyzés, de annyian mondják itt az oldalon is, hogy milyen undorító, stb...
2017. szept. 9. 11:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%

Minimális smink, ízléses mennyiségben belefér.

Sőt, bizonyos stílusoknál akár több is :D Pl. rocker csajoknál imádom,ha ki van húzva a szempillájának a vonala hosszan vagy kicsit több alapozót használ :D

2017. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%
Az hülyeség, hogy undorító, bár én sem vagyok "oda" érte. Viszont alkalomszerűen, nem árt.
2017. szept. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Amit te mondasz, más mint kérdésben lévő. Tied jó, bár fura, műcészeted e irányba nyilvánítod meg. Első türhetetlen számomra
2017. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Engem nagyon. Aki akar tőlem valamit, az mutassa az igazi arcát, a hibáival együtt. Én sem sminkelek.
2017. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%
Most amit írok a nőknek nem fog tetszeni, már ha olvasnak egy férfiaknak szóló kérdést. Nálam attól függ, hogy miért sminkel. Ha csak simán hobbiból az nem baj, de amikor a külvilág felé szépítik magukat az nagyon nem tetszik. Az egy álarc. Én férfi vagyok mégis eléggé bejön az arcom a nőknek smink nélkül, kicsit ironikus, hogy a szebbik nem nagy része nem mer anélkül megjelenni. Egy szép nőnél számomra az az alap ha bárhol meg mer jelenni smink nélkül magabiztosan. Az más kérdés ha hobbiból néha kipróbál extrém sminkeket magán. 20/F
2017. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
40%
te azért mész ki bátran smink nélkül, mert férfiaktól fele annyi elvárás sincs külsőt tekintve.
2017. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%
ma 19:55 Rosszul gondolod én férfiként teszek minimum annyi elvárást magam felé mint egy nő. Nem azért nem sminkelek mert nem elvárás, hanem mert nincs szükség rá. A nők felé sem elvárás a smink, csak aki nem szép az tud ezzel egy álarcot tenni ami szebb nála.
2017. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
32%

persze, teszel annyi elvárást magad felé. csak smink kiesik, mert ugye férfiak nem szoktak. ja meg a manikűr, pedikűr is. egy lánynál bezzeg milyen undorító, ha száraz a sarka, mint ahogy azt ezen az oldalon megtudtuk. ja meg a hajadat se kell beszárítanod, hogy álljon valahogy. feltételezem nem kell annyit ápolnod se, mert úgyis rövid. vagy ha a tied nem is, a férfiak 90%-ának igen. ja meg amúgy az öltözködéseddel sem kell annyit foglalkozni, mert a fiú ruhák úgyis ugyanolyanok. persze mind kényelmes, nem kell magassarkúban szenvedned.

érdekelne az arcápolási rutinod is, ja meg hogy te is hetente több alkalommal szőrtelenítesz-e.

nem lehet annyi elvárásod magad felé, mint egy nőnek, mert nem vagy nő. más férfiakhoz képest esetleg tehetsz többet, de ennyi.

a smink pedig mindenkit megszépít. aki alapból szép, azt is csak még szebbé teszi. és a tapasztalat se azt mutatja, hogy az abszolút natúr lányok tetszenének a férfiaknak, ami nem baj, csak ne hazudjunk már.

2017. szept. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"a smink pedig mindenkit megszépít"

...szerinted.


Ami az elvárást illeti, ahhoz is két ember kell. Szerinted mi lenne, ha hirtelen senki nem akarna megfelelni ezeknek a - leginkább nők fejében létező - elvárásoknak? Kiderülne, hogy félig nincsenek, a másik felük meg eltűnne. Csak hát a legtöbben gyávák ehhez...

2017. szept. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Azt mondod, a pasik szexinek találnák a szőrös női lábat? A bajuszkát? Az összenőtt szemöldököt?
2017. szept. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!