Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak/fiúk! Mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk! Mennyire zavar titeket, ha egy lány szeret sminkelni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya anélkül is, és meg is tudok lenni nélküle, ha arról van szó (nyilván sport közben, kirándulásnál, stb. nem előnyös), de szeretek kísérletezgetni különböző sminkekkel, meg "alkotni". Igyekszem mindig alkalomhoz illően sminkelni, meg nem is ekörül forog az életem, eddig nem is volt rá negatív megjegyzés, de annyian mondják itt az oldalon is, hogy milyen undorító, stb...
2017. szept. 9. 11:36
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

*anélkül sem

Bár szerintem ebből nem jövök ki jól.:D

2017. szept. 9. 11:37
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A mérték a kulcs. Persze, hogy kinek mi a kevés, a pont jó, és a sok, abban különbözőek a férfiak.
2017. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan #1 es írta. Amennyiben nem viszed túlzásba addig nincs gond.
2017. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Akármik is itt a válaszok:

- a te véleményed nem változik

- az ő véleményük sem változik


Akkor mi értelme? Életemben nem jutott eszembe, hogy valaki más mit szól valamihez, amit csinálok.

2017. szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
semennyire, tud nagyon izléses lenni, az a borzasztó mikor marilyn mansont csinál magából
2017. szept. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
22%
A többség elcseszi, ez a gond. Vagy abszolút nem csinálja, vagy magára keni a rossmann fél éves árukészletét.
2017. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar.
2017. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
2017. szept. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
Felőlem csinálja, ha a végén nem úgy fog kinézni mint Joker.
2017. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én, max egy leheletnyit viselek el. Az nem zavar, ha valakin fél kilónyi van. Az ilyen nővel nem állok szóba és kész. Biztos vannak pasik, akik azt szeretik, majd ők elszórakoztatják.
2017. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!