Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igénytelennek számít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelennek számít egy ilyen ember és emiatt nem is jönnétek össze vele?

Figyelt kérdés
Egészségesek a fogai, ápolja, gondozza, egészségesek de nagyon csúnyák, nagyon hézagosak, genetikailag kisebbek a fogai az átlagnál. Megcsináltatására nem hajlandó egy milliót költeni és belemenni arra, hogy szinte az összes fogát lecsiszolják és koronákkal lássák el.
2017. szept. 8. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt látni kellene. A rendezetlen, de amúgy egészséges fogaimat én se szívesen barkácsoltatnám át.
2017. szept. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem adnék ki egy milliót a fogaimra, ha azok egészségesek, csak mert valakinek nem tetszenek.
2017. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi a pénze.

Ha ápolt, egészséges a szája, fogai, de a létfenntartását tudja csak fedezni, akkor nem igénytelen, csak szegény.

Egymillióból meg sem úszná és biztos nem ez a legfontosabb, ha amúgy rendben van.

Ha dúskál a pénzben és nem csináltatja meg, akkor csak egyszerűen fél a fogorvostól és közel sem azt jelenti, hogy igénytelen, hanem hogy nem hiú.

2017. szept. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hézagos, kisebb, nagyobb, stb, de gondozott, nem szabad bántani az eredetit. Azzal nem állnák szóba, aki hiúságból tönkre vágja a jó fogait.
2017. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem igénytelenség. Ha ápolja őket, akkor nem. Hogy milyenek, arról meg nem tehet. Én sem adnék rá ennyi pénzt, van jobb helye is.
2017. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Direkt héj nem ennyire drága, csiszolni sem kell.
2017. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Bombáztassa széjjel a pofáját, hogy pár hónap múlva elmeséld, hogy bocs, de nem, vagy jujj ez kihűlt :D

31/f

2017. szept. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj, milyen kérdés már...ha nem mosná, odvasak volnának a fogai, még megértem, hogy igénytelennek tartanád. De ez egy olyan dolog, amiről nem tehet.
2017. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik ha pl. egy pasinak kicsi és hézagosak a fogai.

38N

2017. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!