Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányosok miért dobálják...

A dohányosok miért dobálják el a csikket? Vagy ők minden szemetet eldobálnak? Nem érzi egy ember igénytelennek magát amikor a csikket csak úgy eldobja a földre, hogy majd valaki összeszedi?

Figyelt kérdés

olyat ritkán látok, hogy valaki ha megitta az innivalóját, az üveget elhajítja.. az is ritkább, hogy kifújja valaki az orrát, és a zsepit csak úgy eldobja. de a csikket meg úgy dobálják el, mint ha természetes lenne. nem gáz ez? azért a dohányosok értelmesebb rétegje is elítéli ezt, ugye?

az hülye kifogás, hogy "nincs kuka". egyrészt, wc sincs mindenhol, mégsem szarnak az emberek úton-útfélen, hanem olyan helyen végzik a dolgukat, ahol van lehetőség. másrészt, ahol van kuka, ott is a kuka 5méteres körzetében több csikk szokott lenni, mint a kukában. az ilyen dohányos igénytelen, és nem erre a bolygóra való, igazam van?


2013. máj. 5. 20:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%
Nincs igazad...
2013. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
de miért? valaki ideologizálja már meg nekem, hogy a csikk eldobálása miért "emberibb" szokás, mint az, ha én oda ürítek, ahol épp rámjön?
2013. máj. 5. 21:03
 3/24 anonim ***** válasza:
35%

Mi az hogy hülye kifogás hogy nincs kuka?:D Ha egyszer nincs akkor mégis mit kellene csinálnom a csikkel, nyeljem le? Vagy fogjam 15 percig amíg lesz egy kuka? Vagy csavarjam zsebkendőbe és illatozzon a zsebemben egész nap?


Félreértés ne essék, én akár az út túloldalára is át szoktam menni szemetet kidobni mert nem szeretem eldobálni, de azért van egy határa mindennek. Amikor tudom hogy közel távol nincs kuka és mondjuk ne adj Isten olyan patkány vagyok hogy szükség lenne mindkét kezemre akkor simán eldobom, takarítsa fel aki nem rakott ki kukát.

2013. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%
Nem helyeslem hogy dobálják a csikkeket, de még sem annyira feltűnő mintha valaki odaszarna, vagy mondjuk egy chipses zacskót dobna el.
2013. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

de monjuk, ha nincs kuka, akkor talán ne ott gyújts rá...?


ha a feleségemmel sétálok, és úgy érzem hogy nekem most szükségem van egy jó dugásra, akkor szerinted melyik a jobb, nézzék végig azok, akik nem tettek oda nekünk egy lakókocsit, vagy elmegyek olyan helyre, ahol ilyenre lehetőségem van?

ha nincs kuka, elmész olyan helyre ahol van kuka, vagy igen, ha olyan, akkor kezedben marad addig amíg nem tudod hova kidobni, nem?

2013. máj. 5. 21:08
 6/24 anonim ***** válasza:
72%

"Mi az hogy hülye kifogás hogy nincs kuka?:D"


Miért lenne hülye kifogás?

Mint ahogy a kérdező írta, akkor sincs kuka mindenhol, mikor az ember a taknyos zsepijét szeretné kidobni, mégsem dobja le a földre. Sőt, WC sincs mindenhol, mégsem szarok az utca közepére.

Akkor hogy is van ez?


Vigyél magaddal vmi dobozkát, aztán rakd bele. Meg van oldva. Persze kifogást keresni mindig könnyebb, mint értelmes ember módjára viselkedni.


Egyébként meg hiába van kuka, akkor is szarik rá a dohányosok nagy része, és ugyanúgy a földre dobja.

2013. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
10%
Te bolond vagy...
2013. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%
A függőségük elveszi a józan eszüket.
2013. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Ki bolond, és miért?

nem egy ismerősöm van, aki tényleg úgy csinálja, hogy becsomagolja egy zsepibe a csikket, és majd kidobja.. meg még mindig ott a lehetőség, hogy nem gyújtasz rá, ha látod, hogy nem tudod hova tenni a csikket.

ja, vagy büdös a csikk ha el kell tenni mondjuk egy rossz dobozba? az ne zavarjon, a kezed és a szád sokkal cigiszagúbb mint az a csikk, úgyhogy nyugodtan tedd el :)

2013. máj. 5. 21:16
 10/24 anonim ***** válasza:
44%
Talán fel kéne minket lőni a Holdra mert nem felelünk meg neked? Nézd a jó oldalát: munkát adunk az utcaseprőknek.
2013. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!