Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányosok miért dobálják...

A dohányosok miért dobálják el a csikket? Vagy ők minden szemetet eldobálnak? Nem érzi egy ember igénytelennek magát amikor a csikket csak úgy eldobja a földre, hogy majd valaki összeszedi?

Figyelt kérdés

olyat ritkán látok, hogy valaki ha megitta az innivalóját, az üveget elhajítja.. az is ritkább, hogy kifújja valaki az orrát, és a zsepit csak úgy eldobja. de a csikket meg úgy dobálják el, mint ha természetes lenne. nem gáz ez? azért a dohányosok értelmesebb rétegje is elítéli ezt, ugye?

az hülye kifogás, hogy "nincs kuka". egyrészt, wc sincs mindenhol, mégsem szarnak az emberek úton-útfélen, hanem olyan helyen végzik a dolgukat, ahol van lehetőség. másrészt, ahol van kuka, ott is a kuka 5méteres körzetében több csikk szokott lenni, mint a kukában. az ilyen dohányos igénytelen, és nem erre a bolygóra való, igazam van?


2013. máj. 5. 20:48
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

sokáig dohányoztam, mégis tudtam viselkedni, nem szemeteltem, hanem civilizált ember módjára, oda dobtam a csikket, ahova való. elég gáz hogy ezt még meg kell magyarázni, hogy miért kell kidobni a szemetet.


adsz munkát az utcaseprőnek? nagyon nagy lelkű vagy, lopj táblákat is, akkor adsz munkát a közútkezelőnek, tépkedd ki a parkból a virágokat, és az önkormányzat sem fog unatkozni, és ne felejts el rongálni mindenhol, hogy a rendőrség se unatkozzon :)

2013. máj. 5. 22:26
 12/24 anonim ***** válasza:
43%
Meglessz:D
2013. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%
Én nem szoktam eldobálni.
2013. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
76%
És még felháborodnak, hogy miért ne dobhatnák el csak úgy hát ezt nem hiszem el komolyan:D szánalmas ez a mentalitás.. én igenis viszem a kezemben akár 15 percig is, ha nem találok kukát..
2013. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
25%
mert egy igazi szolgalelku madar vagy
2013. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
22%
uramisten itt hisztiznek a noliferek ilyen dolgokon?:Dmekkora egy cigicsik komolyan, 3 cm?es ezen problemaztok meg idegeskedtek?:D amugy vicces hogy itt kampanyol a legtobb hogy lojjuk le az osszes cigicsikkeldobot de fura, az utcan eddig senki se jott oda hozzam hogy azt most szedjem fel. csak a neten nagy a szatok.ez a szanalmas nem az hogy folyton eldobalom a csikkeket
2013. máj. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

azért nem megy oda egyik sem, mert félnek a fajtádtól. a hozzászólásod alapján valami nagy paraszt lehetsz, én sem mernék odamenni. meg ha még meg kell magyarázni hogy miért ne szard tele a környezeted, valószínűleg hiába mondunk akármit is, nem fogod fel.


lehet, hogy 3cm egy cigicsikk, de amikor kb 40centinként van egy a földön, a kuka körül meg kb 130darab szétdobálva, akkor az nem annyi, mintha egy 3centis kis csík el lenne hagyva, hanem bizony az jön le belőle, hogy a bunkó paraszt népséget nem érdekli ha a saját szemetében él:)

2013. máj. 6. 19:44
 18/24 anonim ***** válasza:
83%

A "kultúrált" dohányzók miatt nem feltűnő az a sok csikk és cigisdoboz az utcán a földön. De ha lócitrom van az úton az mindenkinek feltűnik. Hogyis ez?

A dohányzókról szinte csak rossz a véleményem, de ez azért már alapból kiveri a biztosítékot.

Aki a szaráshoz hasonlította a dohányzást: a "megkönnyebbülés" természetes, alapvető szükséglet, míg a dohányzás nem az.

2013. máj. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%
szerintem akkor is szánalmas dolog szemetelni, ha tetszik ha nem..
2013. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
20%
lehet hogy szanalmas, de valamilyen modon szugseges, nincsneke kukak minden meteren es nem fogom cipelni azt a budos dekket a kezemben perceken keresztul. vannak olyan dolgok amikbe nem erdemes belemaszni mert csak felidegesited magad de nem ersz el semmit.en ugyanugy elfogom dobni a csikket mert szeretem elpockolni es nezni hogy milyen messze megy el, na meg a nyuggerek akik probalnak gonoszan nezni de olyan ocsmanyak mint a kolera.:Daz priceless.:D
2013. máj. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!