Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányosok miért dobálják...

A dohányosok miért dobálják el a csikket? Vagy ők minden szemetet eldobálnak? Nem érzi egy ember igénytelennek magát amikor a csikket csak úgy eldobja a földre, hogy majd valaki összeszedi?

Figyelt kérdés

olyat ritkán látok, hogy valaki ha megitta az innivalóját, az üveget elhajítja.. az is ritkább, hogy kifújja valaki az orrát, és a zsepit csak úgy eldobja. de a csikket meg úgy dobálják el, mint ha természetes lenne. nem gáz ez? azért a dohányosok értelmesebb rétegje is elítéli ezt, ugye?

az hülye kifogás, hogy "nincs kuka". egyrészt, wc sincs mindenhol, mégsem szarnak az emberek úton-útfélen, hanem olyan helyen végzik a dolgukat, ahol van lehetőség. másrészt, ahol van kuka, ott is a kuka 5méteres körzetében több csikk szokott lenni, mint a kukában. az ilyen dohányos igénytelen, és nem erre a bolygóra való, igazam van?


2013. máj. 5. 20:48
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
te nem vagy cigány? (mindenféle sértés nélkül). azok ilyenek, hiába magyarázza az ember, hogy miért kell egy sorban végigállni amíg sorra kerülnek, miért nem lehet csak úgy fellökni mindenkit és előretolakodni.. egyszerűen nem fogják fel, mert ők így lazák :D
2013. máj. 9. 22:35
 22/24 anonim válasza:
Szerintem igazad van, kérdező.
2013. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
59%

Sosem dobom el a csikket, Bp-n mindenhol van már kuka. Olyan viszont volt már, hogy utaztam vissza vidékről, k urvára kellett már pisilnem, és elintéztem a szükségem egy sötét beugróban a Stadionoknál... Pedig lány vagyok.

Ez van.

2015. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!