Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak között több az okos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak között több az okos humoros ember?

Figyelt kérdés
Tehát egy nőnek könnyebb ilyen párt találni mert gyakoribb a humor és az intelligencia a férfiak között?
2017. szept. 1. 12:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Önjelölt Humor Herold több van, az intelligencia viszont vitatható...
2017. szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A legrosszabb ***** válasza:
12%
Nézz szét bárhol interneten, fórumokon, FB posztok alatt, nCore torrenteknél, Négynégynégyen, YouTube-on, bárhol. A poénos posztok, cikkek, írások, videók, bejegyzések, hozzászólások zömét, a poénokat, az élcelődéseket, humoros sztorikat stb. kizárólag férfiak írják. De ha azt nézzük, all over the world a stand up-comedy előadók 99%-a is férfi. Ezt általában azzal szokták logikátlanul megmagyarázni, hogy a nőket mindenhol elnyomják, eltapossák, lehurrogják, keresztbe tesznek nekik stb. Na neee! Nehogymár mindenhol. A "részeges atya" unalmas posztjai alá néha be tudnak írni valami frappánsat, és tömegével érkeznek rájuk a kedvelések. Ennyit az elnyomásukról. De leginkább az jellemző, hogy egy épkézláb nyúlfarknyi történetet nem tudnak viccesen előadni. Valójában másképp működik a nők agya. Ők kevésbé kreatívak humor terén. Illene ezt már belátni és elfogadni.
2017. szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%
Sok az önjelölt Humor Hunor a férfiak közt, de nőknél még ilyen sincs sok. Valódi humora kevés nőnek van. A "vihogok mindenek amit viccesnek gondolok" nem humor.
2017. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%

A "Vihogok mindenen amit viccesnek gondolok" fajtát ne keverjük már ide. Egyszerű megfelelési kényszer vagy szimpla butaság okozza/váltja ki.


Én pedig kifejezetten kikérem magamnak, hogy egy nőnek nem lehet jó humora vagy, hogy sokkal kisebb a valószínűsége.

Kellő intelligenciával mindenre lehet egy jó replikát szórni vagy felismerni egy helyzet komikumát.


Elég unalmas már, hogy azért mert a férfiak által preferált nők 99%a intellektuális zsákutca minden konzekvenciát ebből szűrnek le.

2017. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%

Azt nem értem, hogy miért kell a férfiaknak ilyen elkeseredetten nő, amikor utáltok minket? Szinte csak azzal a véleménnyel lehet találkozni, hogy szerintetek hülyék, unalmasak és semmirekellők vagyunk, a külsőnk valahogy sosem megfelelő, ráadásul még meg sem lehet bízni bennük, és az egyetlen életcélunk kollektíven az, hogy tönkretegyük a férfiakat - mégis majd megszakadtok, hogy legalább pár mondat erejéig álljunk szóba veletek...


Oké, higgyétek azt, hogy minden nő a vihogó plázacicák szintjén van (miközben a férfiak átlagban messze túlszárnyalják a napi 5 órát cod-ozó, chips mellé sört ivós tahó színvonalat, ugye) akiknek az egyetlen gondolata, hogy milyen cipő illik a cuki felsőjük mellé, de akkor könyörgöm legalább ne írjatok ki naponta kérdéseket, hogy megéri-e százezreket beleölni pua tanfolyamokba...

2017. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem eleve ott kezdődik a dolog, hogy a női humor finomabb. Első sorban, mert amit egy férfitól elfogadnak az emberek, az egy nőtől nem biztos hogy vicces (gondolok itt például az obszcén vagy altesti humorra, esetleg a trágár szavakra)

A másik pedig, hogy egy nőnél ez nem elvárás. Én nő vagyok, ráadásul mindenki szerint nagyon jó humorú, imádom szórakoztatni a környezetem ...DE... férfitársaságban sokszor érzem, hogy nem érdeklik őket az én anekdotáim, mert a férfiak akarnak egymást túllicitálva vicceskedni. Én meg hagyom őket, ilyenkor csak nevetek velük, nem kezdek rákontrázni.

2017. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

#4


kö-HÖM! A "nem sok van" és "nem lehet vicces" az két külön dolog, jó lenne nem a paranoiáddal reagálni.

2017. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem. A férfiak humora általában a szarás/baszás/alkohol szentháromság körül forog, vagy ezeréves poénokat durrogtarnak újra és újra. Igazán jó humorú férfiből pont olyan kevés van, mint jó humorú nőből.
2017. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

#8


Ezt prolihumornak hívják és nem vicces.

2017. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
68%
Nő vagyok és imádom az ironikus humort vagy morbid/obszcén poént de olyat is ami magas labda és le kell ütni. Legjobb ha partner ebben a másik és rákontráz. Nem sok mindenre vagyok büszke, de a humorom az jó és férfiak szerint is. Kivétel mindkét oldalt van. Van jó humorú nő és rossz humorú férfi is, csak fordítva nagyobb arányban.
2017. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!