Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők elvárják pl társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők elvárják pl társkeresőn hogy a férfi, aki nemis ismeri ne csak sziát irjon hanem kápráztassa el a szövegével, nyomja a sódert?

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 19:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
utolsó nemhiszem,ráirtam egy nőre,nem válaszolt,utána láttam fészen lett fickoja,szal nemjöttem be neki de ez 200 nő után kicsit idegesítő
2017. aug. 20. 19:25
 12/21 Blackfun ***** válasza:
Én nem szoktam magam megerőltetni, amíg egy visszaköszönést nem kapok.
2017. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A nőknél ez ego kérdése. Azt akarják látni, hogy a férfiak százai tepernek értük, igyekeznek kedvükben járni, élvezik a figyelmet.
2017. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

"Én egy ideig kitöltöttem a bemutatkozást nőként, utána belefáradtam hogy nagyrészt nem olvassák, így letöröltem a bemutatkozást."


Pedig szerintem ezzel sokat veszítettél... Ez egy kiváló szűrő, aki el sem olvassa, az eleve nem nagyon érdeklődik irántad.


Technikailag persze írnak akkor is, ha csak egy fotód van (sőt, akkor is, ha az sincs), de vajon mennyire kíváncsi Rád egy férfi, aki akkor is Rád ír, ha egy üres adatlapod van, fotó nélkül? (annyira, hogy egy estére akár te is jó leszel)

2017. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nekem szépen ki van töltve. Van, aki annyit írt, hogy melyik tea a kedvencem, és nem hittem, hogy lehet annyit beszélni italokról, de ment.


Szerintem ha valaki élőben csinálja, akkor sem csak rád köszön, majd áll, míg vissza nem köszönsz, hisz egy ismeretlennek nem köszönök vissza.

2017. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

12 esnél a pont! Alap lenne ha viszonoznák a köszönést nem? Na mindegy hagyjuk...


Kérdező, én nem egyszer fél oldalakat írtam elég összeszedve első levélként.

Szerinted visszaírt valaki is?

Egyetlen sikerem egy kb 5 perces badoo chatelés lett. Ja és a csaj azóta is fent van, enne már 2 éve. Miről beszélünk?

2017. aug. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Azért a "szia mizu" meg az egyszemélyes Showder Klub között van némi különbség. Ha én társkeresőznék, nekem bőven elég lenne, ha odaírja, hogy "Szia, szimpatikusnak talállak az adatlapod alapján, én is szeretem a ...-t, és nagyon csinos is vagy a profilképeden". Mennyivel elegánsabb már, mint hogy az várja a beszélgetést, aki ráírt a másikra... aki ráír a másikra, annak kellene kezdeményezni normálisan.
2017. aug. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Plusz ez a sziára elvárható a visszaköszönés... max. vidéki kis falvakban tartja ez magát, hogy vadidegenre ráköszönsz, és annak illik visszaköszönnie. Vadidegennek miért kellene visszaköszönni? Ha vki akar vmit, akkor írja meg.
2017. aug. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#18 Vidéken szokás? Nem. Ha rám köszönnek, visszaköszönök. Lényegtelen, hogy ismerem-e a másikat vagy sem, de bunkó nem vagyok. Levélben, társkeresőn meg még inkább alap dolog, hogy ha köszönnek, visszaköszönsz. Utána meg úgy kezeled a másikat ahogy akarod hogy téged is kezeljenek. Ha nem szimpatikus akkor elmondod és nem bunkózol. Ha mindenki betartaná ezt az úgy bánok másokkal, ahogy akarom hogy velem bánjanak szabályt, mennyivel jobb lenne a világ.
2017. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Régebben mindig elsőre irtam valami személyeset, energiát fektettem a levélbe, gondolkoztam rajta.


Aztán többször úgy jártam, hogy a levelet megkapó ki se nyitotta, csak a profilképem nézte meg, és utána ennyivel vége is volt. Gondolom nem jöttem be neki, így aztán már nem erőltette, hogy elolvassa a levelet is).


Ebből a szemszögből nézve viszont egy szia is túlkapás, elég lenne egy pontos vesszőt küldeni, ha tetszik a profilom úgyis visszaküld legalább egy sima vesszőt válasznak, és el lehet kezdeni beszélgetni tényleg, ha meg nem tetszik, akkor megalkothatom a világ legszemélyreszólóbb levelét, jó eséllyel, úgysem olvassa el.


Ennek ellenére ahhoz tartom magam, hogy csak annak írok, akinek az adatlapja alapján legalább 3 értelmes mondatot képes vagyok összeszedni az első levelemhez, aki annyi fáradtságot nem vett, hogy írjon magáról 2 sort, az általában úgysem gondolja komolyan.

2017. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!