Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők elvárják pl társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők elvárják pl társkeresőn hogy a férfi, aki nemis ismeri ne csak sziát irjon hanem kápráztassa el a szövegével, nyomja a sódert?

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 19:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Egy sziától mitől lesz valaki szimpatikus vagy vonzó?

Valamit azért írni is kéne hozzá...

2017. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Sziára mit lehet válaszolni? Azt hogy szia. Kulturáltabb visszaadja a labdát egy mizuval. És ezután halt meg a beszélgetés. Jobb ha te dobod fel a labdát elsőre, mondj valamit a képekről vagy ha van közös dolog amit szerettek, akkor arról. Nem stand up kell. Viszont ennek ellenére el kell fogadni, hogy van aki ezután sem fog reagálni vagy csak tőmondatokban. Az akkor annyit is ér. De egy sziára ne várj csodát.
2017. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%
Teljesen mindegy mit írsz, nem ez alapján fognak válaszolni, hanem hogy hogy nézel ki. Úgyhogy fölösleges gyötörnöd magad valami frappáns szöveg kiizzadásával...
2017. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
1.válaszoló,ez nem így működik,hanem így:látok egy nőt bejön képek alapján,ráirok:szia,őis megnézi a képeimet,ha bejövök neki visszair szia,majd kezdődhet a beszélgetés,nem?
2017. aug. 20. 19:10
 5/21 A kérdező kommentje:
mért a nők mivel jobbak?7 év alatt kb 3 nő irt rám,az eggyik azzal kezdte mikor volt barátnőm mert neki nagyon régen fickoja,az jobb?végül nemlett smemi a dologból de összejött mással,pedig utána se lehetett jobb szövege
2017. aug. 20. 19:12
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

"Sziára mit lehet válaszolni?"


a csont üres (a coelho idézet is annak számít) adatlappal rendelkezőkre mi mást lehet ráírni?


egy csomó nő elvárja, hogy valami személyre szólót írj, hogy legyen jó a belépő szöveged (mert ugye, "ennyi fáradtságot vegyen már a férfi"), közben meg annyi segítséget (fáradtságot) nem ad, hogy 3 sort írjon magáról, amire rá lehet fonódni, amitől lehet többet írni, mint, hogy "szia"

2017. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha lenne a nőben egy csöpp kreativitás akkor a sziaát tovább tudna vinni. És nem hogy frusztrációt váltana ki belőle. Számomra ezért bukott meg a netes társkereső oldalak legtöbbje, mert sok életképtelen kislány van akik csodaországba akarnak menni
2017. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nőktől ne várd hogy írjanak, aki rád ír az nagyon kétségbe lehet esve. Férfiként meg kéne tudni lépni, hogy te kezdeményezel. Én egy ideig kitöltöttem a bemutatkozást nőként, utána belefáradtam hogy nagyrészt nem olvassák, így letöröltem a bemutatkozást. Így is kezdeményeztek beszélgetést. A képekre reagáltak (megfogott a mosolyod, szívesen megismernélek mi járatban az oldalon, stb stb) vagy a közös dolgokra (tinderen pl mutatja a közös kedvelt oldalakat, akkor már jött is a téma hogy nahát te is szereted ezt és ezt). Kreatívnak kell lenni, de nem nagy cucc.
2017. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nőktől ne várd hogy írjanak, aki rád ír az nagyon kétségbe lehet esve. Férfiként meg kéne tudni lépni, hogy te kezdeményezel. Én egy ideig kitöltöttem a bemutatkozást nőként, utána belefáradtam hogy nagyrészt nem olvassák, így letöröltem a bemutatkozást. Így is kezdeményeztek beszélgetést. A képekre reagáltak (megfogott a mosolyod, szívesen megismernélek mi járatban az oldalon, stb stb) vagy a közös dolgokra (tinderen pl mutatja a közös kedvelt oldalakat, akkor már jött is a téma hogy nahát te is szereted ezt és ezt). Kreatívnak kell lenni, de nem nagy cucc.



na ezeket kérdezem énis nemcsak sziát irok,mégis nemtudom hány száz üzenetre sincs válasz

2017. aug. 20. 19:19
 10/21 anonim ***** válasza:
#9 Akkor azok nem is akarnak semmit sem vagy csak szórakozásból vannak fent. Nem veled van baj ha a szián kívül mást is mondasz. Ha passzív vagy a csak sziával nyilván nálad van a gond, így viszont a túloldallal. Ezen felesleges stresszelni. Aki akar is valamit és nem csak instagrammnak használja a társkeresőket, az vissza fog írni.
2017. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!