Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak köztetek olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak köztetek olyanok, akik viszonylag későn csajoztak/pasiztak be? Hogy zajlott a dolog?

Figyelt kérdés

Mondjuk 25 éves kor felett. Ennek ellenére gördülékenyen ment az ismerkedés, randizás, vagy szerencsések voltatok, mert egy megértő partnerrel akadtatok össze? Vagy a másik fél szedett fel titeket, tehát kellett a sikerhez az ő rámenőssége?


Miként zajlott a dolog, hogy tudnátok leírni?



2017. aug. 19. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 23évesen vesztettem el a szűzességem, de már feleségem van (29f).
2017. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kornyezetemben kb en voltam az utolso, 15 evesen, de azota volt par baratnom meg most is van. Kb ment mint a tobbieknek csak kesobb.
2017. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen vesztettem el a szüzességemet egy olyan lánnyal, akinek mindegy volt, csak valaki fizesse neki a dolgait. Azóta sem volt olyan kapcsolatom, ahol valóban tetszettem volna a lánynak, mert alacsony és ocsmány vagyok.
2017. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hali!


Én 37 évesen. A mostani feleségemmel. Gyermekem van. Jól vagyunk.

Később kiderült, hogy összeismerkedésünk lehetősége, azért állt elő, mert kétes helyzetben bizonyos "jelek" erre terelték.

Én kezdeményeztem, de valószínűleg boszorkánykodott valamit, hogy így legyen. (nem úgy értem, hogy egyébként nem érdekelt volna)


Volt, hogy Barátnőit sűrűn váltogató ismerősömmel a megállapodásról beszélgettünk. Nagyjából kiderült, hogy nehéz lemondani arról, hogy mindent (mindenféle nőt) megismerjen, kipróbáljon.

Én erre azt mondom: Azt már nem tudja kipróbálni, milyen egyetlen emberrel lenni.

2017. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!