Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan értelmeznétek ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan értelmeznétek ezt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel már hetek óta beszélgetek (néha személyesen, de legtöbbször online). Ő tartja fent a beszélgetést, többször próbáltam már tőle elköszönni, lezárni, de nem tudtam, mert folyamatosan bedob valami témát de, ezek ellenére ha megpróbálok felé finoman közeledni, akkor mindig elutasító. Jó véleménnyel van rólam (külsőleg és belsőleg is), de mégse engedi hogy átlépjük ezt a beszélgetünk/barátkozunk szintet. Nem vagyunk tinik, mindketten már jócskán 20 felett vagyunk.

2017. aug. 19. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Baratkozni akar nem szexelni.
2017. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, én is így látom. Nem tudom számít-e, hogy még 3 hétig lakunk egy helyen, ő utána fog menni külföldre dolgozni. Szóval én értem, hogy nem akar semmibe belebonyolódni, de barátkozni miért szeretne? Az mire jó neki?
2017. aug. 19. 12:56
 3/11 anonim ***** válasza:
mert a lanyok szerint letezik ferfi noi naratsag
2017. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az mire jó neki?"

A noknek van egy olyan furcsa tulajdonsaga hogy nem akarnak mindenkit meglovagolni, csak azert mert lehetne.

2017. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez tényleg egy furcsa tulajdonság, mert ha én facér vagyok és összefúj a szél egy csinos nővel, aki szintén az, akkor nem vagyok semmi jó elrontója, de hát biztos bennem van a hiba.
2017. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"A noknek van egy olyan furcsa tulajdonsaga hogy nem akarnak mindenkit meglovagolni."


Én ezt értem, de akkor miért flörtöl néha, és miért küld olyan jeleket mintha érdekelném, miközben teljesen elutasító ha próbálkozok. Lehetséges, hogy csak szórakozik velem, húzza az agyam, hátha belezúgok, aztán lelép?

2017. aug. 19. 13:15
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Szereti azt latni hogy tetszik neked, fenyezed az egojat, ennyi az egesz.
2017. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, főleg a 7-esnek!
2017. aug. 19. 13:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Unatkozik...
2017. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem párt keres, csak beszélgetőtársat. Van ilyen.
2017. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!