Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Értelmeznétek ezt a szituációt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmeznétek ezt a szituációt? Ha csak netes barátnak kellek akkor elmagyarázza valaki, hogy mire jó a netes barátkozás!

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy jó pasi az sajnos tény és való!

Netes társkeresón ismerkedem, okés van sok lány akinek nem kellek, beszélgetni akar, sok hazudós stb. De ő más(nak tűnt).

Még leveleztünk egészen jó volt minden,aztán messengerre váltottunk azóta hullámhegy hullámvölgy...Ha nem keresem akkor nagyon teper értem szóban (hétköznap), kérek ilyenkor hétvégére randit, de olyankor vagy barátnőzni kell, vagy családi program. Bár hétköznap megigéri,hogy majd hétvégén. Vagyis azt még kell tudni,hogy bár 27 éves mostanáig nem dolgozott. Részben mert volt egy arc ideg daganata aztán iskolákkal is csúszkált. Falusi lány, ügyes talpraesett de emelett formás szép (képeken). ideállom nagyjából.

Hétköznap esti első randit nem szeretnék mert annak is vannak akadályai. Mostanában szabadságra se tudok menni.



2017. júl. 8. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha most megszakítanál vele minden szálat és fél év múlva visszagondolnál, mire jutnál? Kár volt, hogy nem tapostad ki magadnak az utat legalább egy randi erejéig, vagy jól jártál hogy nem hagytad magad hülyére venni még hosszú hosszú ideig. Mert hát sanszos, hogy aki ennyire húzza halassza a dolgot annak vagy vaj van a füle mögött, vagy nem is akarja igazán. Bár szerintem inkább az előbbi. Különben nem fektetne bele tényleges energiát akkor amikor nem keresed...
2017. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom azért szeretne netes barátokat, mert igaziak nincsenek. Jó, tudom, hogy azt állítja, hogy hétvégén barátnőzik, de ez biztosan igaz?

Sajnos - miután valaki kiesik suliból, munkából - nehezen illeszkedik be újra.


Ha nem találkozik veled, akkor valószínűleg nem is akar veled összejönni. Így azt kellene tisztázni, hogy ez a netes dumálgatás, 'barátkozás' neked jó-e. Ha nem, akkor meg nem kell vele beszélni.


21/L

2017. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Legyezgeti a hiúságát, hogy keresed, hogy tetszik neked - de nem akar tőled semmi komolyat. Ha heteken, hónapokon át "nem ér rá" (úgy, hogy közben melója sincs!) akkor nem akar látni. Önbizalomnövelőnek kellesz. Lehet, ez most keményen hangzik, de legjobb volna továbblépned.
2017. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezen agyalok én is amit írtál 3as. Csak akkor miért nem hagy?

Ez már kicsit furcsa!

2017. júl. 8. 16:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező 4#, kérdésedben választ adott erre 3#.
2017. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megtettem azért kiszabott szar érzés......Valaki aki tetőtöl talpig bejött belsöleg főleg napjaim része lett.
2017. júl. 9. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!